Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Prace nad „Jab We Met 2”: czy Kareena Kapoor Khan i Shahid Kapoor pono

#1 2023-09-17 11:09:14

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22767

Prace nad „Jab We Met 2”: czy Kareena Kapoor Khan i Shahid Kapoor pono

Prace nad „Jab We Met 2”: czy Kareena Kapoor Khan i Shahid Kapoor ponownie połączą siły przy sequelu?"Jab We Met", komedia romantyczna z 2007 roku, w której wystąpili Kareena Kapoor Khan i Shahid Kapoor w rolach uroczych Geeta i Adityi, to jeden z najbardziej cenionych filmów w historii Bollywood. Film wyreżyserowany przez Imtiaza Alego odniósł ogromny sukces kasowy i zyskał uznanie krytyków za odświeżającą historię, dowcipne dialogi i zapadające w pamięć piosenki. Film oznaczał także koniec związku Kareeny i Shahida, który był w centrum uwagi przez kilka lat.

Teraz, po 16 latach, pojawiają się doniesienia, że ​​trwają prace nad kontynuacją "Jab We Met". Według raportu Times Now "Jab We Met 2" jest na wczesnym etapie prac i zostanie wyprodukowany przez Raja Mehtę, właściciela Ashtavinayak, pod szyldem Gandhar Films. Z raportu wynika również, że w sequelu może zagrać także Imtiaz Ali.

Możliwość ponownego spotkania Kareeny i Shahida

Wiadomość o "Jab We Met 2" wywołała ekscytację wśród fanów oryginalnego filmu, którzy nie mogą się doczekać kontynuacji historii Geety i Adityi. Jednak największym pytaniem, które wszyscy zadają sobie pytanie jest to, czy Kareena i Shahid powrócą do swoich ról w sequelu, czy nie. Była para nie współpracowała ze sobą od czasu "Jab We Met" i zajęła się swoim życiem. Kareena jest żoną aktora Saifa Ali Khana i ma dwóch synów, Taimura i Jehangira. Shahid jest żonaty z Mirą Rajput i ma dwójkę dzieci, Miszę i Zaina.


Chociaż nie ma oficjalnego potwierdzenia ani zaprzeczenia ze strony żadnego z aktorów ani twórców "Jab We Met 2", niektórzy fani mają nadzieję, że ponownie zjednoczą się na ekranie ze względu na swoje kultowe postacie. Inni są sceptyczni i obawiają się zrujnowania uroku oryginalnego filmu. Niektórzy fani sugerowali także innych aktorów, którzy mogliby zagrać Geeta i Adityę w sequelu, na przykład Sarę Ali Khan i Kartika Aaryan, którzy wystąpili w "Love Aaj Kal 2" Imtiaza Alego.

Poglądy Shahida na temat "Jab We Met 2"

Na początku tego roku w kinach ponownie zaprezentowany był w kinach indyjskich film "Jab We Met", co ponownie wzbudziło zainteresowanie filmem. Shahid Kapoor omówił potencjalną kontynuację w wywiadzie, podkreślając znaczenie atrakcyjnego scenariusza. Powiedział:

„To naprawdę zależy od jakości scenariusza. Jeśli więc istnieje scenariusz wymagający kontynuacji i czuję, że jest to scenariusz, który czytasz i mówisz: „Człowieku, to będzie lepsze od oryginału, może dorównać oryginałowi”, zrobiłbym to. Ale jeśli czuję, że tak nie jest i próbuję po prostu wykorzystać wartość marki oryginalnej do zrobienia tego, wtedy czuję „dlaczego to robisz, nie rób tego”.


Shahid pochwalił także kreację Geety przez Kareenę, podkreślając, że żadna inna aktorka nie byłaby w stanie oddać tej postaci sprawiedliwości. Powiedział:

„Nie mogę komentować mojej roli, ale naprawdę wątpię, czy ktokolwiek inny będzie w stanie oddać sprawiedliwość (roli) Geety (w tej roli Kareena Kapoor)”.http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1694942045.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Prace nad „Jab We Met 2”: czy Kareena Kapoor Khan i Shahid Kapoor pono
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora