Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2023-09-13 09:17:57

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22767

Trailer "The Vacine War"

Trailer "The Vacine War"
Vivek Agnihotri
stał się odnoszącym sukcesy filmowcem po tym, jak jego ostatni reżyserski film „The Kashmir Files” stał się ogromnym hitem. Powraca z kolejnym filmem „The Vaccine War”, w którym w rolach głównych występują Anupam Kher, Nana Patekar, Raima Sen i Pallavi Joshi.

Vivek Agnihotri promował wcześniej w USA film gdzie film spotkał się z ciepłym przyjęciem publiczności. Promocja w Indiach wreszcie się rozpoczęła wraz z pojawieniem się zwiastuna „The Vacine War”.


Co zawiera trailer wojny szczepionkowej Viveka Agnihotriego?


Trailer filmu pozwala rzucić okiem na niezachwiane zaangażowanie naukowców, którzy odegrali kluczową rolę w stworzeniu krajowej szczepionki BBV152, powszechnie znanej jako Covaxin. Szczepionka ta, opracowana we współpracy pomiędzy Bharat Biotech i Indyjską Radą Badań Medycznych – Narodowym Instytutem Wirusologii, stanowi główny temat filmu.

Od samego początku  trailera jesteśmy świadkami pracy starszego naukowca, granego przez Nanę Patekar, wyrażającego niezachwianą wiarę w swoją zdolność do opracowania szczepionki. Podkreśla jednak znaczenie utrzymania tego w ścisłej tajemnicy w imię „bezpieczeństwa narodowego”.

W miarę jak rozwija się trailer dziennikarka telewizyjna (w tej roli Raima Sen) zadaje dające do myślenia pytanie, czy indyjska infrastruktura medyczna jest w stanie chronić kolosalną populację liczącą 1,3 miliarda ludzi. Stanowczo zapewnia: „Nie, Indie nie mogą tego osiągnąć”.

Trailer szybko przedstawia scenę z tablicą z napisem „Tylko nauka może zwyciężyć w tej bitwie”, co podkreśla główny temat filmu.

Kilku bohaterów filmu zastanawia się, czy wirus jest wynikiem naturalnej mutacji, czy też powstał w laboratorium w wyniku inżynierii.

Zwiastun ukazuje niezachwiane zaangażowanie indyjskich naukowców w prace nad szczepionką, pomimo strachu związanego z wirusem i mnóstwa wyzwań jakie przed nimi stoją.Masowe promocje filmu

Film jest promowany jako pierwszy indyjski film bionaukowy. Opiera się na walce Indii z Covid-19, podczas której naukowcy w ramach tajnej misji próbują stworzyć szczepionki dla tego kraju. W filmie występują także Sapthami Gowda, Nivedita Bhattacharya, Girija Oak Godbole i Mohan Kapur w kluczowych rolach. Film trafi do kin 28 września 2023 roku.

Film miał także premierę na Times Square w Nowym Jorku. Udostępniając wideo na Instagramie, Vivek Agnihotri napisał:

„OGROMNY TŁUM… NIESAMOWITA ENERGIA w Nowym Jorku, gdy całe miasto skandowało INDIE. MOŻECIE.TO.ZROBIĆ Ten bezprecedensowy przejaw wsparcia i zachęty nigdy wcześniej nie był widziany i jest niezwykle inspirujący."

Na temat swojego poprzedniego filmu "The Kashmir Files":


Mówiąc o swojej karierze zawodowej, Vivek Agnihotri wypuścił niedawno serię dokumentów „The Kashmir Files Unreported”.

W serialu powiedział: „Ludobójstwo w Kaszmirze jest plamą nie tylko na Indiach, ale na ludzkości. Uważana jest za największą ukrytą tragedię współczesności. Bardzo ważne było dla nas, aby szczerze opowiedzieć tę historię. Jak dotąd wszystkie filmy, które pojawiły się w literaturze i mediach, są to filmy współczesne. Po 32 latach, kiedy stworzyliśmy „Akta Kashmiru” ("The Kashmir files") w oparciu o 4 lata szeroko zakrojonych badań, otworzyło to ludziom oczy."


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora