Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

• Index
  •  » Newsy
  •  » "Jawan": Dubler Shah Rukh Khan'a ujawnia interesujące szczegóły na tem

#1 2023-09-09 11:47:44

Svasti

Hindustani

"Jawan": Dubler Shah Rukh Khan'a ujawnia interesujące szczegóły na tem

"Jawan": Dubler Shah Rukh Khan'a ujawnia interesujące szczegóły na temat filmu

Oczekiwanie na najnowszy hit Shah Rukha Khana „Jawan” rośnie, a fani z niecierpliwością czekają na każdy szczegół na temat filmu.

Prashant Walde jest zaufanym dublerem Shah Rukha Khana od ponad 17 lat.
Prashant ujawnił niedawno intrygujące sekrety na planie, dając wgląd w zawiłości scen kręcenia, w których on i ikona Bollywood dzielą wspólne kadry.

Prashant mówi, że wiedział, że "Jawan" pobije sukces "Pathaan"

W rozmowie z Aajtak.in Prashant wyraził swój entuzjazm, mówiąc:

„Kiedy dowiedziałem się, że reżyserem filmu jest Atlee i szczerze mówiąc, zaproponował mi „Jawan”, byłem zachwycony. Od chwili, gdy nakręciliśmy zwiastun filmu, miałem silne przeczucie, że może on przewyższyć sukces „Pathaan”. Przez cały proces kręcenia byłem pełen ekscytacji, czując, że na horyzoncie pojawia się coś niezwykłego i przełomowego – świeże i wyjątkowy dodatek do Bollywood. Nie tylko ja; cała ekipa licząca około 1500 osób, podzielała ten optymizm, wierząc, że film ma potencjał zdziałać cuda. Sądząc po odpowiedzi, jaką otrzymaliśmy pierwszego dnia, wydaje się, że nasza zbiorowa intuicja była trafna”.

W „Jawan” Shah Rukh Khan portretuje dwie odrębne grupy wiekowe, a Prashant odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu płynności tych przemian. Podzielił się:

„Jest scena, w której Shah Rukh przytula swojego podobnego do siebie ojca. Incydent, który miał miejsce podczas kręcenia zdjęć, był bardzo interesujący."

Prashant kontynuował:

„Kiedy był w młodym wieku, musiałem wcielić się w starszego Shah Rukha. I odwrotnie, gdy on przyjął rolę starszej postaci, ja musiałem przyjąć wygląd młodszego SRK. Miało to ułatwić wykonywanie zdjęć z bliska aparatem. Wygląd Shah Rukha w tym filmie był dość zróżnicowany, co oznaczało, że musieliśmy się przygotowywać codziennie. Dzięki tym skomplikowanym przemianom udało nam się nakręcić tylko dwie stylizacje dziennie”.

W kulminacyjnym momencie filmu wystąpiły dwie postacie, Azad i Vikram Rathore, obaj grani przez Shah Rukha Khana. Prashant ujawnił interesujący aspekt zdjęć, podczas których Shah Rukh Khan od czasu do czasu na przemian grał młodą postać Azada i postać Vikrama Rathore'a. W zależności od wymagań sceny Shah Rukh Khan płynnie przełączał się między tymi dwiema rolami, pokazując swoją niezwykłą wszechstronność aktorską.

Instagram Prashanta

Prashant, który odegrał kluczową rolę w filmie, podzielił się spostrzeżeniami na temat swoich doświadczeń podczas 130-dniowych zdjęć. Wyjaśnił:

„Byłem zaangażowany w wiele scen, zwłaszcza tych ujęć szerokokątnych. Jedna z pamiętnych scen dotyczyła dymu w pociągu, podczas którego pojawia się postać Shah Rukha Khana i strzela kulami z rąk. Byłem odpowiedzialny za kręcenie tej sekwencji. Atlee ji, nasz reżyser, polecił mi dokończyć tę scenę, ponieważ twarz aktora nie była całkowicie widoczna. Choć kręcenie tej sceny było ekscytujące, gęsty dym sprawił, że się zakrztusiłem. Dym utrzymywał się w moim organizmie przez około cztery do pięciu dni, przez co trudno mi było mówić”.

Atlee pochwalił występ Prashanta

Prashant wspomniał także o innej intensywnej scenie, mówiąc:

„Była sekwencja z eksplozją i rozbitym szkłem, z ogniem i kulą w pobliżu. Sir Atlee skonsultował się nawet z mistrzem walki, aby zapewnić bezpieczeństwo miejsca zdarzenia. Po otrzymaniu zielonego światła przystąpiliśmy do zdjęć. Sir Atlee był pod wielkim wrażeniem, podszedł, aby mnie uściskać i powiedział: „Prashant, zagrałeś bezbłędnie”.

Wygląd Shah Rukha Khana w "Jawan" wymagał 4 godzin makijażu

Odnosząc się do jego łysiny w filmie, Prashant ujawnił:

„Stworzenie łysiny było najbardziej czasochłonnym aspektem mojej transformacji, ponieważ musieliśmy używać protez. W dni, w których wykonywano makijaż protetyczny, kręciliśmy tylko w tym spojrzeniu. Proces nakładania makijażu protetycznego trwał około trzech do czterech godzin. Na zmianę zmienialiśmy dni z łysiną i innymi, ponieważ spędzanie 10–12 godzin na planie z makijażem powodowało problemy skórne, takie jak wysypki i zaskórniki”.

O "Jawan" Shah Rukha Khana

Film trafił do kin na całym świecie 7 września 2023 roku, zachwycając widzów w języku hindi, tamilskim i telugu. W wyreżyserowanym przez maestro Atlee filmie występuje zespół, w tym Shah Rukh Khan, Vijay Sethupathi, Nayanthara, Sanya Malhotra, Priyamani, a także rozszerzona epizodyczna rola Deepiki Padukone.

Shah Rukh Khan wciela się w podwójną rolę. Film był kręcony w różnych miejscach, w Pune, Bombaju, Hyderabadzie, Chennai, Radżastanie i Aurangabadzie. Warto zauważyć, że Anirudh Ravichander zadebiutował w Bollywood jako solowy kompozytor do filmu, zapewniając fanom kolejną warstwę emocji.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1633893026.jpg

https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

• Index
  •  » Newsy
  •  » "Jawan": Dubler Shah Rukh Khan'a ujawnia interesujące szczegóły na tem
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS