Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Salman Khan, Jr. NTR, Akshay Kumar, Parineeti Chopra i inni wyrażają..

#1 2023-06-03 13:48:01

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22913

Salman Khan, Jr. NTR, Akshay Kumar, Parineeti Chopra i inni wyrażają..

Salman Khan, Jr. NTR, Akshay Kumar, Parineeti Chopra i inni wyrażają głęboki smutek po kolizji pociągu w Odisha



Kilku indyjskich celebrytów skorzystało z mediów społecznościowych, aby wyrazić swój smutek z powodu tragicznej kolizji pociągu w Odisha. Według najnowszej aktualizacji NDTV, katastrofalny wypadek dotyczył trzech pociągów – Bengaluru-Howrah Superfast Express, Shalimar-Chennai Central Coromandel Express oraz pociągu towarowego. W wyniku zderzenia zginęło co najmniej 238 osób, a ponad 900 zostało rannych. Ten incydent jest opisywany jako najbardziej śmiertelny wypadek kolejowy w kraju od ponad dwóch dekad. Obecnie trwają akcje ratunkowe, ogłoszono jednodniową żałobę państwową.

Premier Modi, Salman Khan, Akshay Kumar, Parineeti Chopra, Jr. NTR, Sunny Deol i inne gwiazdy złożyły kondolencje ofiarom.

Premier Narendra Modi napisał na Twitterze:

„Zrozpaczony wypadkiem kolejowym w Odisha. W tej godzinie smutku moje myśli są z pogrążonymi w żałobie rodzinami. Oby ranni szybko wrócili do zdrowia. Rozmawiałem z ministrem kolei @AshwiniVaishnaw i podsumowałem sytuację. Na miejscu wypadku trwają działania ratownicze, a poszkodowanym udzielana jest wszelka możliwa pomoc”.

Akshay Kumar:

"Serce pęka, gdy oglądam zdjęcia z tragicznego wypadku kolejowego w Odisha. Modlitwa o szybki powrót do zdrowia rannych. Moje myśli i kondolencje dla rodzin poszkodowanych w tym trudnym czasie. Om Shanti"

Parineeti Chopra:

"Modlę się za wszystkich zaangażowanych w okropne wypadki w Odisha. Życzę rodzinom, przyjaciołom i bliskim znalezienia sił i jak najszybszego wyzdrowienia. Bóg zapłać wszystkim."

Kirron Kher na twitterze:

"Zasmucona wiadomością o katastrofalnym wypadku kolejowym w Balasore w Odisha. Moje myśli i modlitwy są z rodzinami pogrążonymi w żałobie. Modlę się o szybki powrót do zdrowia rannych."


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Salman Khan, Jr. NTR, Akshay Kumar, Parineeti Chopra i inni wyrażają..
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora