Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » 15 lat filmu "Chak De! India"

#1 2022-08-10 10:16:39

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22927

15 lat filmu "Chak De! India"

15 lat filmu "Chak De! India"




Minęło 15 lat od reżyserskiego dramatu sportowego Shimita Amina "Chak De! India". W przeciwieństwie do stosunkowo niskiego budżetu Rs 20 crore, film zarobił sporą sumę w kasie (Rs 108 crore światowy przychód). Wraz z sukcesem pieniężnym otrzymał entuzjastyczne recenzje za scenariusz, reżyserię i główne role. W rzeczywistości występ Shah Rukha Khana w "Chak De! India" jest nadal uważany za jedno z jego najlepszych do tej pory. Czy wiedzieliście jednak, że przed filmem Shah Rukh miał własne wątpliwości?

Przemawiając na Uniwersytecie w Edynburgu, aktor powiedział, że po pierwszym pokazie, pomyślał "Chak De! India" jest „najgorszym filmem”, jaki zespół nakręcił w swoim życiu.

„Mieliśmy jedne z najbystrzejszych umysłów tworzących film, jak Aditya Chopra, Jaideep Sahni, Shimit Amin. Mieliśmy młode dziewczyny, które nauczyły się grać w hokeja. Poparł go Yash Chopra. Ale kiedy zobaczyłem film na pierwszym pokazie, wszyscy na niego spojrzeliśmy i poczuliśmy, że to najgorszy film jaki kiedykolwiek zrobiliśmy w naszym życiu. Dziewczyny o tym nie wiedziały, ponieważ dla nich po raz pierwszy widzenie siebie na ekranie było wielką rzeczą, więc irytująco krzyczały i tańczyły, podczas gdy nasza czwórka siedziała i płakała. Doszliśmy do tego etapu porażki kiedy zaczynasz mówić ludziom, słuchajcie, zrobiliśmy to co chcieliśmy. To jest to co postanowiliśmy zrobić, a sukces i porażka są przemijające i wrócimy. To było naprawdę smutne”
– powiedział wtedy aktor.

Salman Khan, kolejna supergwiazda, pierwsze dostała szansę zagrania w sportowym dramacie. Kiedy Salmanowi zadano to pytanie podczas premiery "Sultan", supergwiazda odpowiedziała w humorystyczny sposób.

Chak De! India zaoferowano mi, ale zostawiłem je, ponieważ nawet Shah Rukh Khan powinien być częścią kilku świetnych filmów." – powiedział lekko aktor.

Dla niewtajemniczonych, w jeszcze wcześniejszym wywiadzie, Salman podczas rozmowy z CNN IBN powiedział, że miał problemy z kulminacją "Chak De! India".

„Miałem problem z kulminacją filmu. Adi (producent Aditya Chopra) powiedział mi, że „zrobię z tego największy hit, a ty nie wiesz co przegapiasz”. Miałem szczęście, że Partner dobrze sobie poradził. Chak De! India spisały się naprawdę dobrze, Shah Rukh Khan spisał się naprawdę dobrze. Myliłem się, a on (Aditya Chopra) zrobił to w taki sam sposób w jaki mi to opowiedział, a ja myślałem, jak to może kolego zadziałać, to nie może działać.”
- powiedział Salman ze śmiechem.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1660119136.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » 15 lat filmu "Chak De! India"
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora