Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Rani Mukerji kiedyś płakała przed Aamirem Khanem za to, że nie dostała

#1 2022-07-03 11:31:03

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22944

Rani Mukerji kiedyś płakała przed Aamirem Khanem za to, że nie dostała

Rani Mukerji kiedyś płakała przed Aamirem Khanem za to, że nie dostała roli w "Kal Ho Na Ho"!




Na czacie Karana Johara "Koffee With Karan" w 2004 r. Rani Mukerji opowiadała, jak decyzja filmowca, by nie zaoferować jej roli w filmie "Kal Ho Naa Ho" z 2003 roku, „zraniła ją”. Przyznała też, że szlochała przed aktorem Aamirem Khanem po usłyszeniu wiadomości. Preity Zinta, Shah Rukh Khan i Saif Ali Khan byli głównymi bohaterami filmu "Kal Ho Naa Ho", którego scenariusz napisał Karan Johar. Rani Mukerji stwierdziła, że Karan nawet nie wspomniał jej, że będzie poszukiwał do tej roli kogoś innego; raczej dowiedziała się o tym od kogoś innego. Powiedziała:

„Szczerze mówiąc kiedy pierwszy raz się o tym dowiedziałam, nie dowiedziałam się o tym od ciebie, więc to mnie zraniło. To było w tym stylu, jestem tak blisko ciebie, że nawet jeśli robisz film, zawsze możesz o tym ze mną porozmawiać, niezależnie od tego, czy zatrudniasz mnie, czy kogoś innego. Dzielę z tobą ten poziom komfortu. Ale potem kiedy nie przyszedłeś do mnie i nie rozmawiałeś ze mną o tym, a usłyszałam o tym od kogoś innego, pomyślałam: „Dlaczego Karan nie przyszedł i mi nie powiedział?”.


Rani następnie ujawniła, że ​​płakała przed Aamirem po tym fakcie. Powiedziała:

„Ty i ja nie mamy tego związku, w którym mogę czuć się negatywnie… Pamiętam, że poszłam i płakałam przed Aamirem, czego nie wiesz, mówię ci to (teraz) w twoim programie”.

Karan najwyraźniej o tym nie wiedział i powiedział:

„Nawet nie wiedziałem, że Aamir był ramieniem, na którym płakałaś”.

„To nie był płacz typu:„ Och, Preity dostała tę rolę ”, byłam bardzo szczęśliwa z twojego powodu. Ale byłam po prostu smutna, że ​​dostałam wiadomość od kogoś innego. I może wtedy byłam trochę wrażliwa, bo przechodziłam chwilową przerwę w karierze. Ale przecież Bóg jest dobry” – dodała.

Rani pojawiła się niedawno z Saifem Ali Khanem w "Bunty Aur Babli 2". Po ponad dziesięciu latach powrócili na ekrany w filmie, który ukazał się w zeszłym roku. Siddhant Chaturvedi i Sharvari Wagh zagrali główne role w filmie wyreżyserowanym przez Varuna V Sharma. Niedługo zobaczymy ją w "Mrs. Chatterjee Vs. Norwey" filmowca Ashimy Chibbera. Film został wyprodukowany przez Emmay Entertainment i Zee Studios, których właścicielami są Monisha Advani, Madhu Bhojwani i Nikkhil Advani.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1656840526.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Rani Mukerji kiedyś płakała przed Aamirem Khanem za to, że nie dostała
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora