Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ranbir Kapoor opowiada o Deepice Padukone: „Zawsze dobrze się z nią ba

#1 2022-07-02 16:27:48

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 23016

Ranbir Kapoor opowiada o Deepice Padukone: „Zawsze dobrze się z nią ba

Ranbir Kapoor opowiada o Deepice Padukone: „Zawsze dobrze się z nią bawiłem, ponieważ…”




Ranbir Kapoor opowiadał o pracy z Deepiką Padukone, obecnie przygotowuje się do nie jednej, ale dwóch bardzo wyczekiwanych premier filmowych, "Shamshera" i "Brahmastra". W różnych filmach, w tym "Tamasha" i "Yeh Jawaani Hai Deewani", oboje grali razem. Ranbir pochwalił Deepikę w niedawnym wywiadzie dla serwisu informacyjnego. Mówiąc o kręceniu piosenki "Agar Tum Saath Ho", powiedział:

„(Piosenka) broniła się występem Deepiki. Są pewne sceny, które przechylają się w stronę postaci aktora, a scena naprawdę miała mój charakter, ponieważ on się "plątał", przez coś przechodził. Ale myślę, że sposób w jaki Deepika to wykonała, co Deepika przyniosła do występu, ożywiło to, ponieważ naprawdę czułeś ból. I przez to była to taka reaktywna scena. Co ja robiłem, ona wtedy reagowała, co robiła, ja reagowałem.”

Dodał:

„Zawsze świetnie się bawiłem pracując z Deepiką, ponieważ zaczynaliśmy razem. Dorosła jako aktorka, zrobiliśmy razem nasz drugi film, zatytułowany Bachna Ae Haseeno. I znowu pracowałem z nią nad Yeh Jawani hai Deewani. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek był tak zaskoczony rozwojem aktora. Ponieważ znam Deepikę tak blisko, byłem pod wielkim wrażeniem. Kiedy dotarliśmy do Tamasha, była już weteranką, wiesz, i zaskakiwała mnie każdym kręceniem zdjęć i wszystkim co robiła."

Ranbir Kapoor promuje teraz "Shamshera", swój nadchodzący film, w którym występują także Sanjay Dutt i Vaani Kapoor. Wraz z żoną, aktorką Alią Bhatt, będzie również widziany w "Brahmastra".


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ranbir Kapoor opowiada o Deepice Padukone: „Zawsze dobrze się z nią ba
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora