Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ranbir Kapoor wspomina współpracę z SRK w Ae Dil Hai Mushkil i jak...

#1 2022-07-01 12:00:36

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22927

Ranbir Kapoor wspomina współpracę z SRK w Ae Dil Hai Mushkil i jak...

Ranbir Kapoor wspomina współpracę z SRK w "Ae Dil Hai Mushkil" i jak King Khan zadziwił go swoim występem



Jednym z najpopularniejszych aktorów w Bollywood jest Ranbir Kapoor. Aktor "Yeh Jawaani Hai Deewani" ma karierę trwającą około 15 lat. Występował w wielu znanych filmach i swoją różnorodnością podbił serca fanów. Oprócz wniesienia do filmu czegoś świeżego, Ranbir w swojej dotychczasowej karierze współpracował z wieloma aktorami. Aktor ostatnio rozmawiał o jego filmie "Ae Dil Hai Mushkil" i o tym jak wszyscy byli zachwyceni jego występem. Mówiąc o tym, Ranbir powiedział:

„Mam na myśli walić sam występ, kto nie chce grać w scenie z Shah Rukhiem Khanem? A kto nie chciałby słuchać miłosnych rad od Shah Rukha Khana? I o to chodziło w scenie. To nic innego. Wiesz, ja tylko dostałem możliwość pracy z panem Shah Rukhiem Khanem, a on przyszedł i po prostu nas zadziwił. Wszyscy robimy ten rodzaj spontanicznego, prawdziwego aktorstwa. I przychodzi i mówi to z taką swobodą, że pamiętam, że widziałem kilka wycinków online, gdzie jedyne gwizdy (fanów w kinie), które można było usłyszeć w Ae Dil Hai Mushkil, były wtedy kiedy Shah Rukh Khan powiedział to o jednostronnej miłości."


Ranbir jest znany ze swojego wybitnego występu w "Sanju", biografii Sanjaya Dutta, a także "Ae Dil Hai Mushkil". Ranbir podczas rozmowy omówił swoją ulubioną scenę, która zajmuje szczególne miejsce w jego karierze.

„To scena podczas premiery Rocky, Sanju ma objawy odstawienia. Brał dużo heroiny, stracił matkę i po prostu traci rozum, a ta scena szczególnie nie była tak napisana w scenariuszu. Ale w moich rozmowach z panem Sanju… Sanjay Dutt kiedy przygotowywałem się do tego filmu, opowiedział mi o tym momencie kiedy zmarła jego matka: „Położyła mi rękę na głowie. Ale smutne jest to, że byłem na haju. Więc tak naprawdę nie wiem, czy to się naprawdę wydarzyło, czy miałem halucynację”. Więc przemyślałem  to…. to naprawdę zostało ze mną i opowiedziałem to panu Raju i panu Abhijat, a oni szybko napisali scenę i bardzo jasno wiedziałem jak chcę tę scenę zagrać. Kręciliśmy to w kinie Liberty. Ale to tak naprawdę jedna z moich ulubionych scen w Sanju… prawdopodobnie w mojej karierze. I naprawdę urodziłem się jako aktor w tej scenie”
– powiedział Ranbir.

Ranbir spodziewa się obecnie wydania "Shamshera", w której występują również Sanjay Dutt i Vaani Kapoor. "Shamshera", wyreżyserowana przez Karana Malhotrę, trafi do kin 22 lipca tego roku.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1656669606.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#2 2022-10-10 12:22:44

 brodka53

Bollyamator

Skąd: Toruń
Zarejestrowany: 2022-10-10
Posty: 3
WWW

Re: Ranbir Kapoor wspomina współpracę z SRK w Ae Dil Hai Mushkil i jak...

Oglądaliście "Shamshera"? Ja słyszałam, że dość średni jest ten film... Ponoć bywają znacznie lepsze

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Ranbir Kapoor wspomina współpracę z SRK w Ae Dil Hai Mushkil i jak...
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora