Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Kartik Aaryan ujawnia, że ​​nie przewidział, że ożywi Bollywood hitem

#1 2022-06-30 09:58:14

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22839

Kartik Aaryan ujawnia, że ​​nie przewidział, że ożywi Bollywood hitem

Kartik Aaryan ujawnia, że ​​nie przewidział, że ożywi Bollywood hitem


W niedawnym wywiadzie aktor Kartik Aaryan omówił swój najnowszy film,"Bhool Bhulaiyaa 2", i o tym, jak pomógł „ożywić” hinduski przemysł filmowy. W niedawnym wywiadzie Kartik wyraził przekonanie, że film zarobi co najmniej 100 cr na całym świecie, ale nie przewidywał, że dołączy do klubu 200 cr. Omówił również jak film dobrze sobie radził pomimo wydania innych filmów, takich jak "Samrat Prithviraj", "Top Gun: Maverick" i "Jayeshbhai Jordaar". W wywiadzie dla News18 Kartik powiedział:

„Byłem pewny treści i wiedziałem, że film zrobi co najmniej 100 crore w kasie, ale nie wiedziałem, że będziemy w stanie ożywić branżę. Nigdy nie sądziliśmy, że przekroczy znak 200 crore. To przekracza nasze oczekiwania. To było moje pierwsze kinowe wydawnictwo po pandemii, więc denerwowałem się reakcją publiczności. Na rynku było dużo szumu, że jeśli film przekroczy od 80 do 90 crore, będzie dobrze, biorąc pod uwagę czasy, w których się znajdujemy. Ale jak powiedziałem, radzi sobie wyjątkowo dobrze”.


Dodał również: „Byliśmy pewni, że widzom rodzinnym spodoba się to, ponieważ jest to zabawny film. Zdziwiła mnie reakcja dzieciaków, takich jak trzyletnie dzieci, które śpiewają Hare Ram. To wszystko wydaje się nierealne. Nigdy nie sądziliśmy, że tak bardzo wszystko wkroczy (w obieg). Jayesbhai Joradar wyszedł tydzień przed nami. Tydzień po nas mieliśmy Top Gun, a później Samrat Prithviraj. Później pojawiło się Jurassic World Dominion, które również dobrze radziło sobie. Jesteśmy w szóstym tygodniu, a film jest wyświetlany w kinach, a nawet znajduje się w pierwszej piątce na Netflix, co jest nierealne w dzisiejszych czasach”.

20 maja "Bhool Bhulaiyaa 2" Anees Bazmee trafił do kin i został dobrze przyjęty przez krytyków i publiczność. W filmie występują także Kiara Advani, Rajpal Yadav, Tabu i Sanjay Mishra. Film, który został wyprodukowany przez T-Series i Cine1 Studios Bhushana Kumara, jak dotąd przyniósł na całym świecie 230,75 crores.


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Kartik Aaryan ujawnia, że ​​nie przewidział, że ożywi Bollywood hitem
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora