Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Sidharth Malhotra zagra w "Mission Majnu", Rashmika Mandanna ...

#1 2020-12-23 15:31:16

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22932

Sidharth Malhotra zagra w "Mission Majnu", Rashmika Mandanna ...

Sidharth Malhotra zagra w "Mission Majnu", Rashmika Mandanna zadebiutuje w Bollywood



Ronnie Screwvala będzie teraz współpracować z producentami Amarem Butalą i Garimą Mehtą, aby wyprodukować "Mission Majnu", film o najbardziej ambitnej tajnej operacji w Indiach. Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami z lat 70.XX wieku jest opowieścią o najodważniejszej misji Indii w sercu Pakistanu, która na zawsze zmieniła stosunki między oboma narodami.

Jest to napisany przez Parveeza Shaikha, Aseem Arrora i Sumit Batheja thriller z Sidharthem Malhotrą w roli agenta RAW, który kieruje misją. Ten film to dwie ważne nowości - będzie to długo oczekiwany debiut południowej gwiazdy Rashmiki Mandanny oraz debiut reżyserski Shantanu Bagchi.

Producent Ronnie Screwvala mówi:

„Jest tysiące bohaterów, którzy pracują za kulisami, aby chronić interesy naszego kraju przed innymi jednostkami terrorystycznymi i zbuntowanymi narodami. Ich praca często pozostaje niezauważona, a Mission Majnu jest próbą wyniesienia ich poświęcenia i wysiłku na pierwszy plan. Mission Majnu to porywająca opowieść o jednej z najbardziej śmiałych i zuchwałych operacji w historii RAW. ”


Producent Amar Butala, którego poprzednie filmy to "Bajrangi Bhaijaan", "Kesari "i uznana przez krytyków "Love Sonia", dodaje:

Mission Majnu to fascynująca opowieść o wolności i cenie jaką za nią płacimy. Film jest poruszającą opowieścią o patriotyzmie i męstwie (...) Bardzo się cieszę, że Sidharth i Rashmika są naszymi głównymi aktorami - oboje są świetnymi aktorami i są podekscytowani scenariuszem. Nie mogę się doczekać współpracy z Ronniem i zespołem z RSVP (przyp. tłum. RSVP Movies - wytwórnia filmowa) nad tym filmem”.


Garima Mehta, producent w "Guilty By Association", dodaje:

„W ​​tym roku w Indiach nastąpiła przerwa w kinie, ale publiczność pochłonęła wiele światowej klasy treści na platformach internetowych. Wierzymy, że Mission Majnu jest pełna niesamowitych treści, silnych postaci i historii, która przywróci widzów do kin. Jako producenci, Amar i ja badaliśmy tę misję przez ponad 3 lata i ściśle współpracowaliśmy z naszymi scenarzystami, aby przedstawić tę niezliczoną historię w najbardziej fascynujący sposób ”.


Sidharth Malhotra dodaje:

Mission Majnu to patriotyczna opowieść inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, które świętują ciężką pracę agentów RAW, którzy robią wszystko, co w ich mocy, by chronić obywateli naszego kraju. To zaszczyt opowiedzieć historię naszych odważnych agentów i chętnie wrócę do misji, która na zawsze zmieniła stosunki między Indiami a Pakistanem. Nie mogę się doczekać udostępnienia wszystkim tego specjalnego filmu ”.

Rashmika Mandanna, która zagrała w kilku udanych filmach na południu, w tym "Kirik Party", "Anjani Putra" i "Geetha Govindam", robi swój długo oczekiwany debiut w Bollywood. Mówi:

„Miałam szczęście, że otrzymałam tyle miłości od publiczności mówiących różnymi językami. Jako aktorka zawsze łączę się z historią filmu, a język filmu nigdy nie jest dla mnie barierą. Wdzięczna jestem twórcom za zaoferowanie mi Mission Majnu, która jest pięknie napisana i jestem bardzo szczęśliwa, że mogę być częścią zespołu, który ma tak wiele pasji. Wszyscy pracujemy razem, aby uczynić ją jeszcze bardziej niesamowitą. Jestem bardzo podekscytowana, że mogę rozpocząć przygodę z kinem w języku hindi i dotrzeć do nowych widzów.”

Reżyser Shantanu Bagchi dodaje:

„To przede wszystkim scenariusz Mission Majnu bardzo mi się spodobał. To rzadka i świeża historia osadzona w gatunku, który widzowie z zachwyceniem zobaczą. Im więcej czytałem o tamtej epoce, czy to o zwykłych obywatelach, polityce czy wojsku - tym bardziej wciągnęło mnie w ten świat szpiegostwa i tę misję. Cieszę się, że mogę przedstawić tę historię publiczności w Indiach i na całym świecie ”.


Film jest produkowany przez "RSVP" i "Guilty By Association" i zacznie być kręcony w lutym 2021 roku.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1608733561.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Sidharth Malhotra zagra w "Mission Majnu", Rashmika Mandanna ...
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora