Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Yami Gautam o wpływie pandemii na przemysł filmowy

#1 2020-05-24 22:13:21

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22946

Yami Gautam o wpływie pandemii na przemysł filmowy

Yami Gautam o wpływie pandemii na przemysł filmowy



Strach przed niepewnością dotknął mocno wszystkich, ponieważ świat został zatrzymany z powodu globalnego wybuchu koronowirusa. Aktorka Yami Gautam mówi, że nie wie kiedy zdjęcia do filmów zostaną wznowione, ponieważ nawet po zniesieniu blokady nie wygląda na to, że COVID-19 będzie zlikwidowany. Jak widzi przyszłość branży rozrywkowej po pandemii i jak zmieni się ta branża?

„Budżety zostaną ponownie przerobione. Już teraz proponowane filmy, w których większość z nas była częścią, mają przerabiane budżety (…), kina są zamknięte, nie wiadomo kiedy zostaną otwarte. Oczywiście, filmy ze średnim budżetem mają możliwość wyboru platform cyfrowych.”- powiedziała Yami na czacie portalowi IANS.

Aktorka mówi, że oferuje się jej tylko pracę przeznaczoną dla przestrzeni internetowej.

„Dawane są mi oferty filmowe z propozycją, że jest to platforma cyfrowa. Ta zmiana już się dokonuje. Nie wiemy kiedy wznowimy kręcenie, ponieważ nawet po zniesieniu blokady nie wygląda to, że koronowirus zostanie powstrzymany."
- powiedziała.

Podkreśla, że można wprowadzić nowe wytyczne i ograniczenia.

„Nadal będziemy musieli przestrzegać protokołów, środków ostrożności i nowych wytycznych tych czasów. Będziemy musieli poczekać i obserwować, bezpieczeństwo jest najważniejsze. Nie sądzę, że wszystko zostanie wkrótce wznowione.”
- powiedziała.

Gospodarka spowalnia, nie omija to również budżetów filmowych.

„Budżety oczywiście będą ograniczone i przerobione, gospodarka na całym świecie przyjmuje cios. Pod względem treści, mogę mieć nadzieję, że nadszedł czas, aby ludzie pisali filmy z dobrymi tematami i świeżymi pomysłami. Mam nadzieję, że treść którą ukażemy będzie mocniejsza." - powiedziała aktorka.

Yami, która obecnie przebywa w czasie odosobnienia w Bombaju sama bez rodziny, bardziej koncentruje się na swoim zdrowiu fizycznym i psychicznym.

„Bycie fit nie polega na próżności, ani na wyglądzie. Chodzi o to jak jesteś zdrowy. Bardziej niż fizyczność, ma to osobisty wpływ na stabilność psychiczną, co jest ważne szczególnie w obecnej sytuacji. Stało się istotne, aby zachować zdrowie psychiczne w nienaruszonym stanie, być w formie i być cierpliwym. Wszystkie te rzeczy wymagają pewnego poziomu wytrzymałości, spokoju i siły, szczególnie, gdy jesteś poddany samotnej kwarantannie".

Yami kontynuowała:

„Nie mam przy sobie członka rodziny. To tylko ja i moje praca domowa w domu. Mam pewną rutynę. Budzę się wcześnie rano, zaczynam dzień od jogi przez około godzinę i 15 minut, a następnie świeży sok z aloesu. Jest produkowany lokalnie, więc wiem, że jest bezpieczny. Przygotowuję się. Przeczytam coś lub naszkicuję coś i niekoniecznie musi to być opublikowane na Instagramie.”


Aktorka spędza czas z osobami z rodziny na rozmowach wideo.

„Rozmawiam na wideo z mamą, siostrą, bratem i ojcem. Potem robię dalej gotowanie, przygotowuję dla siebie posiłki i robię sprawy domowe. To przemyślane rzeczy. Miałam okazję popracować nad swoimi umiejętnościami gotowania, to coś o czym wszyscy musimy wiedzieć. To także aktywność umysłowa." - podsumowała.



http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1590350265.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Yami Gautam o wpływie pandemii na przemysł filmowy
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora