Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Nora Fatehi o karierze w Bollywood: Byłam prześladowana ...

#1 2019-07-29 08:53:19

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22913

Nora Fatehi o karierze w Bollywood: Byłam prześladowana ...

Nora Fatehi o karierze w Bollywood: Byłam prześladowana,  mój paszport został skradziony, straciłam 20 lakhs Rs


Nora Fatehi otworzyła się mówiąc o swoich zmaganiach w branży i rozmawiała o tym, jak straciła 20 lakhs Rs. Nora oczekuje obecnie na wydanie Street Dancer 3D z Shraddha Kapoor i Varunem Dhawan.

Nora Fatehi pokazuje kilka zabójczych ruchów tanecznych w piosence z Batla House pt. O Saki Saki gdzie występuje z Johnem Abrahamem. Aktorka stała się popularna po występie w piosence pt. Dilbar w ostatnim filmie Johna, Satyamev Jayate, ale zanim stała się sławna, aktorka przeżyła ciężki okres podczas pierwszych dni w branży. Mówiąc o swoich trudnych dniach Nora ujawniła, jak straciła 20 ls Rs.

Powiedziała:


„Życie dla obcokrajowców w Indiach jest bardzo trudne. Przechodzimy wiele, a ludzie nawet nie wiedzą. Biorą tylko nasze pieniądze, to mi się przydarzyło. Pamiętam moją pierwszą agencję, która przywiodła mnie tutaj z Kanady. Byli naprawdę kłótliwi pod względem swojego zachowania, a ja nie czułam, że byłam (przez nich) poprowadzona we właściwy sposób, więc chciałam ich opuścić, a żeby to zrobić, powiedzieli mi, że „nie damy ci twoich pieniędzy”. Straciłam wtedy 20 Lakhs Rs co zarobiłam z moich kampanii reklamowych, ale pomyślałam, że poświęcenie tego będzie dla większego celu.”


Dodała:

Czytaj dalej:[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Piosenka „O Saki Saki”




Piosenka „Dilbar”




https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Nora Fatehi o karierze w Bollywood: Byłam prześladowana ...
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora