Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Sara Ali Khan: Chcę kręcić wszystko na ekranie

#1 2019-07-18 14:53:52

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Sara Ali Khan: Chcę kręcić wszystko na ekranie

Sara Ali Khan: Chcę kręcić wszystko na ekranie



Aktorka Sara Ali Khan, która w zeszłym roku wystąpiła w filmach „Kedarnath” i „Simmba”, mówi, że chce zrobić „wszystko” na ekranie.


„(Chciałbym zrobić) wszystko! Ludzie tak mówią, a czasami nie wiedzą, o co proszą, ale myślę, że po nakręceniu "Kedarnath” i „Simmba” oraz po doświadczeniu różnych możliwości i zapotrzebowań związanych z tymi filmami, wiem, że uwielbiam je (rodzaje) oba jednakowo. Chciałbym pracować nad filmem z epoki z Sanjayem Leela Bhansali, chciałbym zrobić powiązany z miastem film, komedie romantyczne, komercyjne filmy masala --- może nawet spróbować akcji i thrillera." - powiedziała Sara.

Po nakręceniu dwóch filmów będzie można ją zobaczyć w sequelu Imtiaza Ali „Love Aaj Kal”.

Dzieląc się dotychczasowym doświadczeniem kariery w Bollywood, Sara, córka aktorów Saifa Ali Khana i Amrity Singh, powiedziała, że ​​aktorstwo „pozwoliło mi poczuć i robić rzeczy, których nie czuję ani nie robię na co dzień”.

„Najbardziej ekscytujące jest to, że zapominasz kim jesteś, między akcją, a cięciem. Próbujesz oddać sprawiedliwość cudzemu życiu i cudzej historii oraz czyjejś postaci, a to staje się tobą.” - dodała.

„W ten sposób zawód pozwala nam żyć tak wiele razy i mieć tak wiele doświadczeń, których nie bylibyśmy w stanie sami wykonać. Bez względu na to czy był to „Kedarnath” czy„Simmba”, aktorstwo pozwoliło mi poczuć i robić rzeczy, których nie czuję, ani nie robię codziennie, niektóre z tych doświadczeń i emocji pozostają na zawsze w naszych sercach."

Sara wspominała także zdjęcia do swojego debiutanckiego filmu „Kedarnath”, który będzie miał swoją premierę na małym ekranie.

„W „Kedarnath” postać została napisana tak pięknie i była wspaniale dopracowana. Jest kilka projektów, które chcesz natychmiast wziąć , a po wysłuchaniu tej narracji nie wyobrażałam sobie, że nie będę grała Mukku.”


"Dla debiutanta, który nie przeszkolił się w aktorstwie, przekonanie w scenariuszu i ciekawość oraz ekscytacja do wcielenia się w postać jest najważniejsza, ponieważ jest to "chwyt", które umożliwia wykonanie. Jestem wdzięczna (scenarzystce „Kedarnath”) Kanika Dhillon za napisanie tej postaci, która zawsze będzie mi droga." - powiedziała.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1563454227.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Sara Ali Khan: Chcę kręcić wszystko na ekranie
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora