Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Parineeti Chopra o graniu w filmie biograficznym Sainy Nehwal

#1 2019-04-03 08:49:24

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22841

Parineeti Chopra o graniu w filmie biograficznym Sainy Nehwal

Parineeti Chopra o graniu w filmie biograficznym Sainy Nehwal


Parineeti Chopra zaczęła przygotowywać się do grania Sainy Nehwal w filmie biograficznym. Aktorka, ostatnio widziana w "Kesari", trenuje badmintona i uprawia ten sport co drugi dzień. Ćwiczy od 6 rano do 8 rano i planuje tak czynić przez następne 3-4 miesiące, dopóki nie nauczy się sportu.

Podekscytowana faktem, że po raz pierwszy zagra prawdziwą postać, Parineeti powiedziała:

„Jestem bardzo podekscytowana wejściem w skórę mistrzyni świata, ponieważ granie fikcyjnej postaci nie jest tak ekscytujące, jak gra prawdziwej postaci. Tutaj mam kogoś, kto ma obszerną dokumentację na temat tego jak dokładnie gra, kto grał każdy mecz w swoim życiu. Każda chwila, w której kiedykolwiek grała w badmintona jest na ekranie, więc przyswojenie tego i dowiedzenie się tego jest naprawdę ekscytujące dla mnie jako aktorki. Przez długi czas chciałam zrobić biografię sportową, więc ten projekt jest absolutnie doskonały".


Film biograficzny na temat Sainy Nehwal reżyseruje Amol Gupte. Wcześniej to aktorka filmu "Baaghi" Shraddha Kapoor miała zagrać na srebrnym ekranie w tym filmie, a także sama brała udział w szkoleniu w badmintonie.

Dzieląc się bardziej szczegółowymi informacjami na temat jej przygotowania do roli, Parineeti Chopra powiedziała:

„Moje przygotowania zwykle zaczynają się o 5 rano, ponieważ zajęliśmy miejsca na kortach, na których nie chcieliśmy żadnych rozproszeń (od innych). Zaczynamy grać od 6 rano do 8 rano.”


„Ponieważ gram w badmintona, aby się przygotować, mam świetny zespół i światowej klasy graczy, którzy trenują mnie i utrzymują w dobrej kondycji fizycznej. Zespół pana Amola udzielił mi niezbędnego wsparcia. Ogromne wsparcie ze strony ogromnego zespołu, który pracuje przez całą dobę, aby upewnić się, że mam wszystko, czego potrzebuję, aby stać się postacią. To jest naprawdę fajne i jestem naprawdę szczęśliwa, ale szczerze mówiąc, naprawdę sprawia to, że jestem poddenerwowana. Daję sobie co najmniej 3-4 miesiące, aby całkowicie nauczyć się tego sportu tak jak powinnam i dopiero wtedy zacznę grać, ponieważ chcę oddać sprawiedliwość filmowi i Sainie.”- kontynuuje Parineeti.

Film biograficzny wyprodukowany przez Bhushan Kumar z T-Series ma trafić do kin w 2020 roku.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1554274026.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Parineeti Chopra o graniu w filmie biograficznym Sainy Nehwal
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora