Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2018-09-10 14:28:11

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 13432

Alia i Madhuri wystąpią razem tańcząc Kathak?

Alia i Madhuri wystąpią razem tańcząc Kathak?


Alia Bhatt wystąpi w filmie Kalank, który jest dramatem historycznym z lat czterdziestych XX wieku, zagrają w nim Varun Dhawan, Madhuri Dixit Nene, Sonakshi Sinha, Adityą Roy Kapur i Sanjay Dutt.

Alia musi nauczyć się sztuki tanecznej Kathak na potrzeby filmu, musiała przejść rygorystyczne szkolenie, ponieważ Madhuri, z którą wystąpi w filmie, jest niewątpliwie jedną z najlepszych tańczących div w Bollywood, a dopasowanie do tego poziomu nie będzie takie proste.Według źródeł Madhuri i Alia zatańczą razem w filmie. Źródło powiedziało czołowemu tabloidowi:

"Wkrótce zostanie nakręcony rozbudowany numer taneczny z tymi dwiema aktorkami. Zespół pracuje nad tym, aby wszystko było gotowe do zdjęć. To klasyczna piosenka, która będzie odzwierciedlać erę, w której pojawia się film."


Madhuri jest wyćwiczona w tańcu Kathak, podczas gdy Alia musiała nauczyć się tej sztuki.


Źródło dodało:

"Musiała nauczyć się tańca, ponieważ nigdy wcześniej nie robiła czegoś podobnego. Chociaż uczy się Kathak od roku, przez ostatnie dwa i pół miesiąca przeszła rygorystyczne szkolenie, ponieważ jest to integralną częścią jej roli."
Alia miała okazję uczyć się od Pandit Birju MaharajA, który jest guru Madhuri i choreografował jej piosenki jak Kaahe Chede (Devdas, 2002) i Jagaave Saari Raina (Dedh Ishqiya, 2014).Podczas imprezy Alia powiedziała:

„Jestem bardzo podekscytowana. Myślę, że cała obsada filmu jest naprawdę wyjątkowa. Film jest reżyserowany przez bardzo drogiego przyjaciela Abhisheka (Abhishek Varma), więc dla mnie jest to podwójna radość - praca z tymi wszystkimi pięknymi artystami i bycie reżyserowanym (w filmie) przez Abhisheka."


http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1536582037.jpg[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


https://78.media.tumblr.com/4469ea70d4fcc276280eabc22d6cfcc6/tumblr_o2t10gIlH61s4y82mo4_250.gif

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
metki psychoterapia Piła Klinika medycyny estetycznej skup złomu Piła