Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Diana Penty o swoich najnowszych projektach oraz o modelingu

#1 2018-04-04 09:07:42

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22842

Diana Penty o swoich najnowszych projektach oraz o modelingu

Diana Penty o swoich najnowszych projektach oraz o modelingu



Aktorka Diana Penty mówi, że nie dotknęło jej opóźnienie wydania jej filmu "Parmanu - The Story Of Pokhran", ponieważ wierzy w ruch i robienie innych rzeczy.

"Parmanu ..." miało ukazać się 8 grudnia ubiegłego roku, jednak data premiery została przesunięta na 23 lutego 2018 r., a następnie na 6 kwietnia. Jeśli przyjrzeć się najnowszym doniesieniom, film, w którym występuje również John Abraham, został teraz podobno przesunięty na maj.

Jak wpłynęło to na Dianę?

"W ogóle. Idziesz ze wszystkim dalej i robisz inne rzeczy. Czekasz aż zostanie wydany, nie mogę się (filmu) doczekać, naprawdę." - powiedziała Diana IANS.

Była modelka będzie miała wojskowy wygląd w filmie opartym na testach jądrowych przeprowadzonych w Pokhran w Radżastanie w 1998 roku.

"Pomyślałam, że to ważna historia do opowiedzenia dla reszty kraju: chodzi o to jak Indie uzyskały energetyką jądrową, to część historii. Z tego powodu chciałam być częścią tego filmu. Kiedy przeczytałam scenariusz, po prostu spodobało mi się to, było to ekscytujące przeżycie." - powiedziała.

Diana jest również podekscytowana "Happy Phirr Bhag Jayegi", w którym będzie również grała gwiazda Sonakshi Sinha.

"Z niecierpliwością czekam na to, dopiero będę kręcić zdjęcia z Sonakshi, ale spotkałyśmy się już kilka razy, wydaje się być zabawną i pełną życia osobą, jestem pewna, że będzie również zabawna na planie".


Diana powiedziała o filmie, który jest kontynuacją popularnego w 2016 roku filmu "Happy Bhag Jayegi".

"Scenariusz jest taki, jaki jest ... jest tyle samo śmiechu jak w pierwszej części, jeśli nie więcej. Fajnie jest wiedzieć, że film, w którym uczestniczyłaś na tyle dobrze poradził sobie, że twórcy mogli pomyśleć o kontynuacji, ponieważ nie rozważaliby kontynuacji, gdyby (film) nie narobił wiele hałasu ... przynajmniej pierwsza część tak zrobiła, to sprawia, że czuję się dobrze.”

Aktorka jest dumna, że jej film będzie mieć sequel.

Pomimo zamiłowania do aktorstwa, nie zapomniała swoich dni jako modelka.

„Moje serce zawsze będzie tu (w modzie), tutaj właśnie rozpoczęłam swoją karierę, to gdzie jestem dzisiaj to wynika ze względu na moje dni w modelingu, zdecydowanie przyznaję temu pełne uznanie. Lubiłam bycie modelką, w tamtym czasie nigdy nie myślałam, że chcę być aktorką, bardzo się cieszyłam będąc modelką. Kiedy spróbowałam (gry na planie), polubiłam też bycie aktorką. Ilekroć dostaję szansę na chodzenie po wybiegu lub zrobienie zdjęcia dla projektanta, bardzo się cieszę, że mogę to zrobić, ponieważ zabiera mnie to tam gdzie zaczęłam." - powiedziała aktorka filmu pt. "Cockail".

Diana jest także ulubienicą paparazzich, co oznacza, że niezależnie od tego, czy jest to impreza czy lotnisko - zawsze jest śledzona.

Jak wygląda na lotnisku?

„O piątej nad ranem, nie sądzę, bym wyglądała. Patrzę na moje zdjęcia i po prostu mam wrażenie, że właśnie się obudziłam, wytoczyłam z łóżka i dotarłam na lotnisko, ale tak, mój osobisty styl jest dość swobodny, łatwy, przewiewny i nie wkładam w niego dużo wysiłku."

"Uważam, że jest to coś, co przychodzi mi naturalnie, nie robię zbyt wiele wysiłku szczególnie na lotnisku, ponieważ myślę, że gdy podróżujesz, chcesz czuć się komfortowo, zwłaszcza podczas lotu bardzo wczesnym rankiem."

"Nie ma czasu na to, aby się obudzić i zacząć dobrze wyglądać o 4 rano. Czuję potrzebę wyglądu, ale poza tym nie będę przesadzać, zwykle noszę płaskie buty i wygodne ubranie."
- powiedziała.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1554289276.png


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Diana Penty o swoich najnowszych projektach oraz o modelingu
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora