Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2016-01-07 16:01:56

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Priyanka chętna do gry w pakistańskich filmach

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/c4/97/6c/c4976c7fcf100fd53e5c072bbb47eeaf.jpg

Priyanka chętna do gry w pakistańskich filmach



Bollywoodzka aktorka Priyanka Chopra wyraziła chęć grania w pakistańskich filmach.

"Gdybym miała okazję, byłabym bardzo szczęśliwa, mogąc zagrać w pakistańskim filmie", powiedziała aktorka Dawn News.

Chociaż pojawiają się doniesienia, że Priyanka zagra u boku pakistańskiego aktora Fawada Khan w filmie Reemy Kagti 'Mr. Chaalu', zapytana, z którym aktorem chciałaby pracować w swoim pakistańskim debiucie filmowym, aktorka żartowała "Teraz stworzycie konflikt".

Mówiąc poważnie, dodała: "Moje filmy nie zależą od bohaterów. Moja postać powinna być dobra, opowiadać wspaniałą historię. Robię filmy dla rozrywki, jestem artystką, performerką, więc chciałabym po prostu zrobić dobry film."

Aktorka powiedziała też, że jej decyzja (co do pracy w pakistańskim filmie) zależy od rodzaju roli jest byłaby jej zaoferowana. Odpowiadając na pytanie o rolę artysty, która może wpłynąć na złagodzenie napięć między Pakistanem a Indiami, powiedziała, że praca spoczywa na rządzie obu krajów.

"To jest bardzo trudne, że taka odpowiedzialność spoczywa niejako na barkach artystów. Jest to problem rządu. To od nich zależy, aby go rozwiązać. Artyści mogą jedynie pomóc zbliżyć do siebie i pogodzić oba kraje... Odpowiedzialność ta powinna spoczywać na nas jako ludziach, na rządzie. Cokolwiek robią artyści, robią to dla sztuki, a ta idzie dalej, na cały świat."



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora