Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Priyanka
  •  » Priyanka: Czuję się zaszczycona, że mogę opowiedzieć historię Kashibai

#1 2015-12-08 19:14:08

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Priyanka: Czuję się zaszczycona, że mogę opowiedzieć historię Kashibai

Priyanka: Czuję się zaszczycona, że mogę opowiedzieć historię Kashibai w 'Bajirao Mastani'



Priyanka Chopra opowiadała ostatnio o roli Kashibai w nadchodzącym filmie Bajirao Mastani. W wideo opublikowanym przez Eros Now aktorka mówi o tym, jakie to było wyzwanie dla niej jako aktorki.

Aktorka, która gra żonę Bajirao w filmie, mówiła jak ważne było dla niej przedstawić tę postać szerokiej widowni. Priyanka powiedziała też, że Kashibai jest postacią, która została zepchnięta na dalszy plan, zapomniana i cieszy się, że mogła opowiedzieć jej historię. "Sanjay Bhansali jest magikiem wśród filmowców. Tak więc, musiałam odkryć w sobie każdy aspekt jako aktora do odegrania Kashi", powiedziała aktorka.

Film Bajirao Mastani jest spojrzeniem na historię miłosną między Peshwa Bajirao I, a Mastani. Główne role odgrywają gwiazdy Ranveer Singh, Priyanka Chopra i Deepika Padukone. Film trafi na ekrany kin 18 grudnia.



http://static.dnaindia.com/sites/default/files/2015/12/07/402268-priyanka-chopra-kashibai.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Priyanka
  •  » Priyanka: Czuję się zaszczycona, że mogę opowiedzieć historię Kashibai
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora