Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2015-12-04 08:04:55

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Juhi Chawla: 'Praca z Shabaną Azmi była ekscytująca'

Juhi Chawla: 'Praca z Shabaną Azmi była ekscytująca'



Aktorka "Chalk N Duster", Juhi Chawla mówi, że to było ekscytujące móc pracować w filmie z utalentowaną aktorka Shabaną Azmi i że próbowała nauczyć się czegoś od niej podczas kręcenia zdjęć.

"To było ekscytujące dla mnie. Pracowałam z nią po raz pierwszy i oczywiste jest, że jest bardzo utalentowaną aktorką. Słyszałam o niej, o tym jak przychodzi na plan i zapoznaje się z otoczeniem, aby dobrze wykorzystać miejsce wraz z jej postacią. Nawet myślałam, że potajemnie będę próbować dowiedzieć się czegoś od niej na planie", powiedziała Juhi na premierze trailera filmu.

"Gdy usłyszeliśmy scenariusz, wydawało się, że rola zawsze była przeznaczona dla Shabanaji. W rzeczywistości, nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli, bo wydaje się, że pasuje do niej idealnie", dodała aktorka.

Obie z nich odgrywają nauczycielki w filmie, który cieszą się nauczaniem dzieci, jednak znajdują się w obliczu trudnej sytuacji, gdy dyrektorka szkoły (w tej roli Divya Dutta) próbuje zmienić dotychczasowe standardy nauczania. Walka obu nauczycielek z tym planem, stanowi sedno tej historii.

Mówiąc o filmie, Juhi powiedziała: "Ten film został napisany z pasją. Jeśli myślisz, że film jest tylko o nauczycielach, to nie jest prawdą.
To bardzo ciekawa historia, która z pewnością wciągnie każdego. Nawiasem mówiąc, chodzi o twoich nauczycieli, twoją szkołę i ich życie, ale opowiedziane w ciekawy sposób. Jestem podekscytowana filmem, to było jedne z moich najciekawszych doświadczeń."


"To co jest tak ważne i ujmujące w tym filmie, to to, że ma wszystkie elementy, których szukasz. Będziesz się śmiać, będziesz płakać, a nasz punkt kulminacyjny sprawi, że się nie zawiedziesz, sprawi Ci prawdziwą przyjemność."

W filmie w reżyserii Jayant Gilatar, zagrają również Girish Karnad, Richa Chadha, Zarina Wahab, Arya Babbar, Jackie Shroff i Samir Soni. Premiera filmu odbędzie się 15 stycznia.



http://images.indianexpress.com/2015/12/shabana-juhichawla-759.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2015-12-04 08:12:23

 naina89

Gwiazda bollywoodu

Skąd: okolice Koszalina
Zarejestrowany: 2013-01-31
Posty: 10823
Punkty: +1
Opis: Bolly,Tolly,kolly
Aktorka: Rani&Vidya,Sonaksi,Kalki+
Aktor: Shahid,ArjunK,Randeep+ inni
Duet: Rani/absik,Anil/Madh,Juh/Aarm

Re: Juhi Chawla: 'Praca z Shabaną Azmi była ekscytująca'

Na pewno praca z Nią musi taka być. Wkońcu Shabana jest świetną aktorką.


https://64.media.tumblr.com/4c052b4cbf58f5fdf6f82612966a6ff6/f6438ac43c0d7a65-05/s540x810/0d8eadcc2c192ea25697cd8990306820292cee44.gifv

Offline

#3 2015-12-04 09:50:17

 Sunaina

Hindustani

Skąd: Woj. pomorskie
Zarejestrowany: 2014-07-02
Posty: 13872
WWW

Re: Juhi Chawla: 'Praca z Shabaną Azmi była ekscytująca'

Zapowiada się ciekawy film. I jeszcze dwie utalentowane aktorki, to już cudo!


https://1.bp.blogspot.com/-ReJpyrpTMAs/XhNLO9GxH0I/AAAAAAAAVuw/_pVZ5i48I5cIAM8MK1y5Tbi0G71KG1fdACLcBGAsYHQ/s1600/12.gifhttps://1.bp.blogspot.com/-gfMeReSI1wk/XhNLPVvYZ4I/AAAAAAAAVu0/ESLKqwavRAI5hSMWSP5LaHWZqjKETKCIgCLcBGAsYHQ/s1600/13.gif

Offline

#4 2015-12-04 12:21:00

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Juhi Chawla: 'Praca z Shabaną Azmi była ekscytująca'

Ciekawa fabuła filmu, do tego dwie świetne aktorki w rolach głównych, nie mogę się już doczekać!

Offline

#5 2015-12-04 17:52:38

 sianokos

Gwiazda bollywoodu

Skąd: Sianów
Zarejestrowany: 2013-01-30
Posty: 10295
Opis:
Aktorka: Rani&Juh,Mad,Kon,Vid,Kal,Raima
Aktor: Sid,ArR,Sha,Vik,Sur,Prab,SanjS
Duet: Rani&Abhi,Anil&Mad,Kon&Rah

Re: Juhi Chawla: 'Praca z Shabaną Azmi była ekscytująca'

Shabana jest genialną aktorką, więc nie dziwię, że Juhi tak sobie chwali współpracę z Nią.
Film na pewno będzie świetny, fabuła ciekawa i 3 (bo przecież jest jeszcze i Divya) świetne aktorki

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora