Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy Kajol
  •  » Kajol: 'Zawsze jestem zdumiona, jak dużo energii ma Shahrukh Khan'

#1 2015-10-27 17:48:37

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Kajol: 'Zawsze jestem zdumiona, jak dużo energii ma Shahrukh Khan'

Kajol: 'Zawsze jestem zdumiona, jak dużo energii ma Shahrukh Khan'



Kajol, powraca na duży ekran po dłuższej przerwie. Aktorka po raz kolejny zagra u boku Shah Rukh Khana. Ale nie tylko oni zagrają w filmie. W 'Dilwale' zagrają również Varun Dhawan i Kriti Sanon. Oto, co o współpracy z nimi mówi Kajol.

O Kriti

"Kriti jest bardzo miłą osobą, początkowo mieliśmy dużo zabawy jeśli chodzi o jej wzrost. Przyjęła to raczej wszystko z humorem, niż by się obrażała. Jej postawa na planie jest naprawdę dobra, ona jest bardzo autentyczna i szczera w tym co robi, wkłada w to wszystko dużo wysiłku. Widać, że chce robić wszystko jeszcze lepiej."

O Shah Rukh Khanie

'Dilwale' to powrót Shah Rukha i Kajol na ekrany po wydaniu w 2010 roku filmu 'My Name is Khan'. Nie ma wątpliwości, że dzielą oni niesamowitą chemię na ekranie. Pytana o jedną rzecz, która nie zmieniła się w SRK w ciągu ostatnich kilku dekad, Kajol odpowiedziała: "Fakt, że zawsze daje z siebie więcej niż 300 procent podczas kręcenia zdjęć. Zawsze jestem zdumiona, jak wiele energii ma w sobie. On jest zawsze gotowy kreatywnie i twórczo, fizycznie też daje z siebie wszystko, nie użalając się na sobą. To jest jedyna rzecz, która nie zmieniła się w nim w ogóle w ciągu tych lat."

Kriti o Kajol
Ona ma kilka scen z Kajol w filmie. Przyznaje, że była bardzo zdenerwowana przed kamerą w związku z rangą aktorki, "Muszę przyznać, że na początku byłam bardzo przestraszona pracą z nią, ale sposób w jaki pomogła mi w mojej pierwszej scenie z nią, sprawił, że wszystko stało się takie łatwe. Ona była bardzo pomocna, dała mi kilka dobrych rad na temat tego, jak mam wypowiedzieć swoje kwestie czy też samych scen. Obserwacja jej występów to coś niesamowitego, ona jest instynktowną aktorką, gra tak jak to czuje. To wszystko widać w jej oczach, ona po prostu gra nimi. Jest też dużo zabawy przy pracy z nią; jak miałyśmy emocjonalne sceny, obie po prostu pękałyśmy ze śmiechu."



https://pbs.twimg.com/media/CRwCO39UEAAADuP.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2015-10-27 19:52:06

 Sunaina

Hindustani

Skąd: Woj. pomorskie
Zarejestrowany: 2014-07-02
Posty: 13872
WWW

Re: Kajol: 'Zawsze jestem zdumiona, jak dużo energii ma Shahrukh Khan'

Pomoc z strony Kajol to na pewno dużo dla Kriti. Miło słyszeć, że tak się lubią
No i oczywiście, że SRK wciąż jest pełen energii


https://1.bp.blogspot.com/-ReJpyrpTMAs/XhNLO9GxH0I/AAAAAAAAVuw/_pVZ5i48I5cIAM8MK1y5Tbi0G71KG1fdACLcBGAsYHQ/s1600/12.gifhttps://1.bp.blogspot.com/-gfMeReSI1wk/XhNLPVvYZ4I/AAAAAAAAVu0/ESLKqwavRAI5hSMWSP5LaHWZqjKETKCIgCLcBGAsYHQ/s1600/13.gif

Offline

#3 2015-10-27 20:40:39

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Kajol: 'Zawsze jestem zdumiona, jak dużo energii ma Shahrukh Khan'

Młode pokolenie kontra doświadczenie, jak już wiele razy wspominałam z niecierpliwością czekam na film. Zapowiada się naprawdę interesująco. Co do komentarzy to wiadomo, że źle o sobie mówić nie będą. Zabrakło mi tu wypowiedzi o Varunie

Offline

  • Index
  •  » Newsy Kajol
  •  » Kajol: 'Zawsze jestem zdumiona, jak dużo energii ma Shahrukh Khan'
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora