Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2015-10-15 17:21:13

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Shahid: Alia mogłaby zagrać Geet z "Jab We Met"

Shahid: Alia mogłaby zagrać Geet z "Jab We Met"Aktor Shahid Kapoor uważa, że jedyną aktorką, która mogłaby zagrać słynną postać Geet (w którą wcieliła się Kareena Kapoor) z  romantycznej komedii "Jab We Met", jest Alia Bhatt.

Rola ekstrawertycznej, pełnej życia dziewczyny w filmie Imtiaza Ali, była jednym z najlepszych występów w karierze Kareeny.

W trailerze z nadchodzącego filmu Vikasa Bahl, postać Alii jest pokazana jako szczera, kochająca zabawę dziewczyna, tym samym wywołało to porównania między jej rolą, a właśnie Geet.

"Moja postać, Alia, w ogóle nie jest taka jak Geet. Alia jest szalona, prosta i słodka. Ona żyje w swoim wyimaginowanym świecie. Nie ma żadnych podobieństw."

"Nie sądzę, by każdy mógł spróbować ją zagrać. Ona to wyjątkowa postać, przynajmniej dla mnie. I nie ma żadnych podobieństw między "Jab We Met" i "Shaandaar" z wyjątkiem Shahida", powiedziała Alia podczas promocji filmu.

Aktor jednak myśli inaczej: "Jeśli już ktoś w przyszłości miałby zagrać Geet lub podobną do niej postać, to mogłaby to zrobić tylko Alia, bo jesteś do niej podobna. Twoja energia pasuje do Geet."

22-letnia aktorka odpowiedziała: "Dziękuję, jest to ogromny komplement dla mnie." To nie pierwszy raz kiedy postać grana przez Alię na ekranie jest porównywana do Kareeny. Alia debiutowała rolą młodej królowej stylu w swojej szkole, która była uderzająco podobna do postaci Kareeny w "Kabhie Khushi Kabhie Gham", Pooja.

Na pytanie, czy Alia przygotowywała się inaczej do roli w "Shaandaar" biorąc pod uwagę, że odgrywa ona osobę cierpiącą na bezsenność, aktorka odpowiedziała: "Musiałam być całą noc na nogach, ale jednocześnie dobrze wyglądać i być skoncentrowana na swoim występie... Moja siostra cierpi na bezsenność więc wiem, jak mniej więcej taka osoba funkcjonuje."

"Ale odbiegając od trudności z tym związanych, powiem, że Vikas podchodził do tego w fajny, wesoły sposób. To, jak z nami pracował. Noce dla Shahida i mojej postaci stały się niejako naszymi dniami. Jestem pokazana jak czytam, jem więc było miło."

“Shaandaar” wchodzi do kin 22 października.http://images.indianexpress.com/2015/10/alia-kareena-jwm-759.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora