Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2015-09-22 22:01:21

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Alia Bhatt chętnie uczy się od Shah Rukh Khana

Alia Bhatt chętnie uczy się od Shah Rukh Khana



Bollywoodzka aktorka Alia Bhatt, którą będziemy oglądać u boku Shah Rukh Khana w nadchodzącym filmie Karana Johar, mówi, że praca z gwiazdą będzie dla niej świetną okazją do nauki.

Johar ogłosił swoją następną produkcję z udziałem Alii i SRK, którą wyreżyseruje Gauri Shinde, znana z filmu "English Vinglish".

Nie jest to jeszcze jasne, czy SRK i Alia będzie ze sobą romansować w filmie.

22-letnia aktorka jest bardzo podekscytowana, że zagra na jednym ekranie z gwiazdą "Om Shanti Om".

"Jestem bardzo podekscytowana możliwością współpracy z nim (Shah Rukh Khan). On jest największą gwiazdą. To  marzenie, które spełnia się w tym momencie", powiedziała Alia.

"On jest jednym z najlepszych i szanowanych aktorów w branży. Ja się mogę tak wiele nauczyć od niego. Jest to świetna okazja do nauki dla mnie", powiedziała.

"Presja jest częścią każdego filmu. Jako aktorzy musimy być jak najlepsi i musimy zrobić jak najlepsze wrażenie na publiczności, ponieważ to oni tutaj rządzą. Potrzebujemy ich wiary w nas, a damy z siebie wszystko co najlepsze", powiedziała aktorka.

Podobno film opowiada o podróży młodej dziewczyny (postać grana przez Alię), która trzykrotnie się zakochuje i z każdego związku wychodzi z nową lekcją życia.

"Jest zbyt wcześnie, by mówić o koncepcji filmu", dodała.

Podobno Alia już rozpoczęła zdjęcia do filmu Gauri, podczas gdy Shah Rukh Khan jest zajęty "Dilwale".

Mówiąc na ten temat, Alia powiedziała: "Szczegóły zostaną podane wkrótce."

Alia nie może się również doczekać premiery "Shaandaar", w którym zagrała naprzeciwko Shahida Kapoor.

"Jestem podekscytowana, a także zdenerwowana jeśli chodzi o film, kiedy po długim czasie wreszcie zostanie wydany. To jest zabawny, rodzinny film", powiedziała Alia.

"Shaandaar", w reżyserii Vikas Bahl, trafi na ekrany 22 października.



http://im.rediff.com/movies/2015/aug/20tweet1.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2016-06-26 15:01:39

 Asooran

Robi postęp

51593598
Skąd: Lublin, Nałęczów
Zarejestrowany: 2014-09-02
Posty: 332
Opis: asuran-ka-pyaar.blogspot.com
Aktorka: Anushka Shetty|Katrina
Aktor: SRK|RamCharan|Harshvardhan
Duet: Akshay&Sona
WWW

Re: Alia Bhatt chętnie uczy się od Shah Rukh Khana

mimo iż fanką Alii nie jestem, zaczęłam sie niecierpliwić by zobaczyć ten film, może być ciekawie


http://i67.tinypic.com/2hn01lt.jpg

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora