Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Konkona
  •  » Film 'Talvar' z Irrfanem i Konkoną będzie miał premierę 2 października

#1 2015-08-25 13:25:30

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Film 'Talvar' z Irrfanem i Konkoną będzie miał premierę 2 października

Film 'Talvar' z Irrfanem Khan i Konkoną Sen Sharma będzie miał premierę 2 października



Film 'Talvar' z udziałem Irrfana Khan i Konkony Sen Sharma, który opiera się na haniebnym morderstwie Aarushi Talwar, trafi do kin w dniu 2 października.

Film w reżyserii Meghna Gulzar, a także z udziałem Tabu, jest napisany przez kompozytora i filmowca Vishala Bhardwaj.

Konkona, która gra główną rolę w filmie, na Twitterze ogłosiła datę premiery, a także ujawniła pierwszy plakat filmu.

"Nasz nowy film #Talvar będzie miał premierę 2 października. #excite", napisała.

Plakat ukazuję Damę Sprawiedliwości z zawiązanymi oczami,  z mieczem w ręku i dokumentami sądowymi w tle. "Najbardziej kontrowersyjny przypadek w Indiach ponownie otwiera się 2 października", możemy przeczytać na plakacie.

Fabuła filmu obraca się wokół sensacyjnego morderstwa 14-letniej Aarushi Talwar i 45-letniego Hemraj Banjade w Noida, w nocy z 15 na 16 maja 2008 r.

Film został wybrany do prapremiery w sekcji "Specjalne prezentacje" na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto, który trwa od 10 września do 20 września.

Legendarny poeta-tekściarz, ojciec Meghny - Gulzar napisał teksty do filmu.

Film będzie kręcony przez Pankaj Kumar znanego z "Haider" i "Ship Of Theseus".

"Talvar",  to nie pierwszy film oparty na kontrowersyjnym, podwójnym morderstwie. "Rahasya", w reżyserii i z udziałem Manish Gupta, Kay Kay Menon i Tisca Chopra, wydany na początku tego roku, również był oparty na tej samej zbrodni.




http://www.pinkvilla.com/files/styles/contentpreview/public/TalwarTeaserPic.png?itok=L3_6JqE0



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Konkona
  •  » Film 'Talvar' z Irrfanem i Konkoną będzie miał premierę 2 października
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora