Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy - Juhi
  •  » Juhi Chawla: 'Jestem specyficzna jeśli chodzi o pracę, którą wykonuję'

#1 2014-10-31 21:23:19

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Juhi Chawla: 'Jestem specyficzna jeśli chodzi o pracę, którą wykonuję'

Juhi Chawla: 'Jestem specyficzna jeśli chodzi o pracę, którą wykonuję'



Aktorka Juhi Chawla jest zadowolona z roli, jaki są jej oferowane i jak sama mówi, jest bardzo wybredna co do filmów, w których ma zagrać.

"Jestem specyficzna jeśli chodzi o pracę, którą wykonuję. Chcę wybierać tylko takie role, które są naprawdę szczególne i fantastyczne", mówi 46-letnia aktorka, która próbowała swoich sił także jako producentka, dodając, że jest zadowolona z liczby filmów, które ostatnio zrobiła. "To świetny czas dla mnie. To nie jest tak, że codziennie pracuję. Lubię robić jeden lub dwa filmy w ciągu roku", mówi.

Jednak na pytanie, czy tęskni za napiętym harmonogramem, odpowiada, że wciąż nie ma czasu dla siebie w ciągu dnia. "Prawdopodobnie w ciągu ostatnich 12 lat, moje dni polegały tylko na ubieraniu się i wychodzeniu do pracy. Ale teraz już nie. Teraz czuję, że moje życie jest usłane kwiatami. Teraz podróżuję i mogę skoncentrować się na celach społecznych, w które mocno wierzę", mówi Juhi, która ostatnio była widziana w filmie 'Gulaab Gang', na początku tego roku, gdzie odegrała negatywną rolę po raz pierwszy w swojej blisko 30 letniej karierze.



http://www.bollywood.com/sites/default/files/juhichawla.jpg?1414733828



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

  • Index
  •  » Newsy - Juhi
  •  » Juhi Chawla: 'Jestem specyficzna jeśli chodzi o pracę, którą wykonuję'
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora