Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-10-30 15:26:42

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Priyanka: 'Moja mama chciałaby mnie widzieć jako pannę młodą'

Priyanka: 'Moja mama chciałaby mnie widzieć jako pannę młodą'



Bollywoodzka aktorka Priyanka Chopra, która teraz jest znana też jako międzynarodowa, muzyczna osobowość, jest prawdopodobnie jedną z najbardziej pożądanych kobiet w kraju. Mimo, że rzadko mówi o ustatkowaniu się, aktorka wspomniała, że matka chce jej ślubu.

"Moja mama chce zobaczyć mnie jako pannę młodą. Myślała już chyba o tym, gdy miałam cztery latka", mówi Priyanka, śmiejąc się. "W rzeczywistości, panną młoda w jej głowie byłam już w dniu, w którym się urodziłam", mówi 32-letnia aktorka.

Jednak jak mówi aktorka, małżeństwo nie jest kwestią, która może być podejmowana pochopnie. "To jest bardzo ważny aspekt mojego życia. To nie jest coś, z czym można się spieszyć. Należy wziąć ślub z osobą, która sprawia, że ​​czujesz się u jej boku jak ta jedyna", mówi, dodając, że jeśli będzie musiała czekać dłużej, żeby znaleźć taką osobę, to poczeka.

Na pytanie, czy ma kogoś takiego w swoim życiu, nie tak dawno temu, odpowiedziała: "Ja nigdy nie powiedziałam, że kogoś mam. Moja mama owszem, chce, żebym była mężatką... ale nie można spieszyć do małżeństwa", mówi Priyanka Chopra. "To, co padło z moich ust, to to, że ani nie neguję ani potwierdzam tego, czy się z kimś spotykam". Ludzie po prostu zakładają, że jestem samotna", mówi Priyanka.

Zapytana o to, aby wyjaśniła status swojego stanu cywilnego, aktorka powiedziała wymijająco: "Jeśli jest ktoś i ten ktoś jest na tyle ważny, aby Wam o nim powiedzieć, to tak zrobię." Teraz, gwiazda Bollywood jest zajęta odbieraniem gratulacji za rolę w swoim ostatnim filmie 'Mary Kom', który został wyreżyserowany przez Omung Kumar. Jednocześnie aktorka jest zajęta zdjęciami do kolejnego filmu. "To nie lada wyczyn dla 'kobiecego' filmu, zarobić 100 crores!", mówi.



http://3.bp.blogspot.com/-_AoA8xMivk4/UhZa69k7GrI/AAAAAAAADv8/d2UvkwrVfXg/s1600/Priyanka_Chopra_Marrakech_Film_Festival.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2014-11-09 14:09:04

 asha

Zakręcony

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 1274
Punkty: +30
Opis: Krainabollywood.dbv.pl
Aktorka: Preity Zinta
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Shah Rukh Khan i Rani Mukherje

Re: Priyanka: 'Moja mama chciałaby mnie widzieć jako pannę młodą'

Życzę by znalazła tego jedynego i chciałabym zobaczyć też ją jako pannę młodą.


https://2.bp.blogspot.com/-Chayfde1yqk/V5YosYxedlI/AAAAAAAAKzg/wXi_HjnSwJI8EP4kpZZaL6Wgr7KM2nfqACLcB/s1600/a%2526a.png

Offline

#3 2014-11-09 16:32:02

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Priyanka: 'Moja mama chciałaby mnie widzieć jako pannę młodą'

Która matka by nie chciała zobaczyć swojej córki jako panny młodej Życzę Priyance, by znalazła miłość swojego życia.

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora