Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-10-16 19:01:39

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Deepika chętna do gry w filmach irańskich i francuskich

Deepika chętna do gry w filmach irańskich i francuskich



Deepika Padukone jest gotowa do pracy w filmach także poza Bollywood, ale aktorka nie poluje na Hollywoodzkie produkcje. Wszechstronna aktorka, zamiast tego, pragnie zrobić francuski lub irański film, ma nawet kilku reżyserów z którymi chciałaby pracować.

"Myślę, że kino francuskie jest tak samo piękne, jak kino indyjskie i tak jak powiedziałam wcześniej, nie sądzę, by jakieś pośrednie sprawy były tak samo ważne jak chociażby scenariusz i fabuła. Jeśli znajdę coś ciekawego, zrobiłabym to", mówi 28-letnia aktorka.

"Priceless to jeden z moich najbardziej ulubionych filmów francuskich. Widziałam też kilka irańskich filmów. Lubię niektórych reżyserów i mam kilku, z którymi chciałabym pracować", dodała.

Deepika jest obecnie zajęta promowaniem swojego nadchodzącego filmu "Happy New Year", którego premiera jest zaplanowana na 24 października.

W filmie, w reżyserii Farah Khan, zagrają również takie gwiazdy, jak: Shah Rukh Khan, Abhishek Bachchan, Boman Irani, Sonu Sood i Vivaan Shah.



http://entertainment.chennaipatrika.com/image.axd?picture=2014%2F10%2FDeepika+keen+to+feature+in+French+Iranian+films.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora