Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2008-01-11 11:58:58

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

U, Me Aur Hum - czyli małżeństwo na ekranie

Państwo Kajol i Ajay Devgan - para w życiu prywatnym, para na ekranie powraca w komedii U, Me, Aur Hum. Zwiastun reżyserskiego debiutu Ajaya pojawi się w kinach razem z premierowym obrazem Halla Bol.
Film wejdzie na ekrany 11 kwietnia tego roku ( Jezu! Do tego czasu chyba zawału dostanę!)

http://img170.imageshack.us/img170/7158/umeaur11101on1.jpg
Pewien psychiatra Ajay (Ajay Devgan) zakochuje się od pierwszego wejrzenia w kelnerce Pii (Kajol). Miłość do pięknej dziewczyny zwycięża niepohamowaną namiętność do alkoholu. Jednak Pia nie wydaje się zachwycona nadużywającym napojów wyskokowych gościem. Kiedy natręt opuszcza lokal, kelnerka zamiast smutku czuje ogromną ulgę.
Tak zaczyna się historia miłości Ajaya i Pii. Prawdziwa opowieść o zakochanych sercach, rozgrywająca się na luksusowym statku wycieczkowym.


W pozostałych rolach występują Divya Dutta, Sumeet Raghvan, Karan Khanna oraz Isha Sharvani.

Produkcja i reżyseria: Ajay Devgan
Scenariusz: Robin Bhatt, Sutanu Gupta i Akarsh Khurana
Dialogi: Ashwani Dheer
Muzyka: Vishal Bharadwaj
Teksty piosenek: Munna Dhiman


Ludzie!! TEN ZWIASTUN JEST BOSKI!!!!!!!




____________________________________________
Żródło

Ostatnio edytowany przez Nashita (2008-01-11 14:28:26)

Offline

 

#2 2008-01-11 15:30:53

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Re: U, Me Aur Hum - czyli małżeństwo na ekranie

Zwiastun bardzo fajny ma coś w sobie ... że potrafi urzec
Historia zwykła ale film może być boski
Ajay - który jest świetnym aktorem i Kajol ze swoim temperamentem to fajnie chodź:

a) ja wole Ajaya w rolach amantów, twardych, złych - takich nie romantyków - bo w tamtych wydaje mi sie ciekawszy, z wiekszą osobowościa jakoś tak
b) Kajol wole jak jest wariatką, a tu bedzie spokojna

ale to może być piekny romantyczny film

Offline

 

#3 2008-01-11 18:24:55

 milkaja

Hindustani

Skąd: ok. Łodzi
Zarejestrowany: 2007-08-29
Posty: 4643

Re: U, Me Aur Hum - czyli małżeństwo na ekranie

Ciekawy filmik sie zapowiada, bo zwiastun bardzo fajny a Kajol wygląda ślicznie
Z wielką przyjemnością film zobaczę

Offline

 

#4 2008-01-11 19:35:22

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

Re: U, Me Aur Hum - czyli małżeństwo na ekranie

Zwiastun oglądam na okrągło, wgrałam sobie go na komórkę i będę mogła go oglądać też w terenie albo w szkole... Na punkcie tego filmu po tym zwiastunie już mi kompletnie odwaliło!

Nie zdziwiłabym się jakby film odniósł wielki sukces i zdobywał nagrody.

milkaja1: Kajol nie wygląda ślicznie, ona wygląda PRZEŚLICZNIE!!! Przecudownie! Te stroje i ta scenografia też przy tym robi swoje.

ewelina2111: Kompletnie spokojna to ona nie jest,  co można zobaczyć w 1:25 minucie kiedy w tym świetnym krawacie tańczy na łóżku, póżniej jak składa ręce

Widać jak wiele serca włożył w to Ajay Będziemy mogli zobaczyć Kajol w innej odsłonie W ogóle te tańce wyglądają ciekawie, muzyka też.
Czuć magię, jakby patrzyło się na ten zwiastun i przemawia do ciebie: 'przyjdż do kina, obejrzyj mnie'

Muszę się Wam przyznac że jak pierwszy raz zobaczyłam ten zwiastun to się popłakałam... Ale to nie moja wina, po prostu jeśli chodzi o Kajol to podchodzę do tego zbyt emocjonalnie...


Na youtube w ciągu paru godzin pojawiło się 9 zwiastunów! Ten sam ale tylko osób go dało Mogli by stworzyć jeszcze jakiś, i mogli by w końcu udostępnić ścieżkę dżwiękową

Ostatnio edytowany przez Nashita (2008-01-12 09:20:27)

Offline

 

#5 2008-01-12 11:37:07

Madzix_Deva

Zaczyna się rozkręcać

2134092
Skąd: Katowice :D
Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 789
Punkty: - 1

Re: U, Me Aur Hum - czyli małżeństwo na ekranie

Faktycznie film zapowiada się bardzo ciekawie. Aż chciałabym go obejrzeć...  Piękny zwiastun

Offline

 

#6 2008-01-15 13:52:17

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

Re: U, Me Aur Hum - czyli małżeństwo na ekranie

U Me Aur Hum - streszczenie

''Kiedy tańczyliśmy nocą ślubowaliśmy
Naszej prawdziwej miłości, chociaż słowa nie zostały wypowiedziane.
Świat był kwitnący, na niebie były gwiazdy,
Z wyjątkiem kilku, które były w Twoich oczach.
Noc zanikała w kwitnącym świcie.
Słońce świeciło od nowa, mogliśmy tańczyć nieskoczenie długo,
Ale słodkie momenty nie były by takie wtedy jakie są.
Ale odkryliśmy, że naszej miłości nie zmieni nawet czas.''
(słowa do ''The Anniversary Waltz'' skomponowany przez Dublin/Frankl)



Na początku Ajay zobaczył Piyę, ona podawała mu drinki. Pragnął bardziej ją niż alkohol, czuł, że znalazł prawdziwą miłość. On jest znanym, dobrym psychiatrą, ale ona zaburzyła jego myśli.

http://img116.imageshack.us/img116/3760/20903048hd3.jpg

Na początku Piya zobaczyła Ajay'a, wypił za dużo drinków. Obserwowała, jak robi z siebie kompletnego durnia, był uszczęśliwiony, aż w końcu... zemdlał. Ona była kobietą, która podążała za głosem swego serca, ale pomimo jego deklaracji prawdziwej miłości, podążała za rozsądkiem.

http://img175.imageshack.us/img175/1534/73153923kj4.jpg

Tak zaczęła się historia Ajay'a i Piyi...

Ta historia miłosna zaczęła się na morzu. Ajay jest na rejsie wycieczkowym za swoimi przyjaciółmi - Nikhilem i Reeną, nieszczęśliwym małżeństwem oraz Vicky'm i Natashą szczęśliwym... niemałżeństwem Ajay, kiedy zauważa Piyę, spędza cudowny czas z dala od problemów, czas stanął w miejscu.

Póżniej - okropne pierwsze spotkanie. Ajay zaleca się do niej, próbuje wszystkiego. Pragnie ją zdobyć przez haczyk, oszustwo albo nawet jej mały pamiętnik. Ona nie daje się łatwo poderwać, ale w końcu przez niezachwianą wytrwałość, wytańczył drogę do jej serca...

http://img168.imageshack.us/img168/325/normal1200041542bv7.jpg

Między Ajay'em i Piyą rozwija się silna, specjalna więż. Razem odnależli kotwicę, ale przypływ był przeciwko nim. Uginała się pod kłamstwami i oszustwami. Ich łódż kołysze się, a związek tonie.

Ale nawet ocean nie mógł trzymać z dala prawdziwej miłości. Wbrew swych przeczuć, Ajay czekał na Piyę. W jej przypadku byłoby lepiej gdyby wróciła do niego. Niewątpliwie, w ich myślach o drodze czuli siebie. Spieszyło im się do malżeństwa, pomimo rad i nieudanego związku ich przyjaciół.

http://img511.imageshack.us/img511/5704/19888864qe7.jpg

Szczęśliwe małżeństwo zaczyna się wtedy kiedy pobieramy się z miłości. Ajay i Piya kochają się z całego serca, a ich miłość znakomicie się rozwija. Stali się przykładem dla swoich przyjaciół.

Ale małżeństwa nie mogą być kompletne bez problemów, a Ajay i Piya mają zamiar stawić czoła przeszkodom, nawet tym, które wydają się niepokonane. Uczymy się w szkole rachunków, jak czytać i pisać i jak przeprowadzać eksperymenty przyrodnicze, ale co naprawdę wiemy o wszystkich największych społecznych doświadczeniach? Mianowicie nasza zdolność utrzymania miłości odżywa w naszym małżeństwie, szczególnie w pokonywaniu trudności.

Ale czasami te problemy stają się gorsze, czasami nierozwiązywalnie, ale Ajay i Piya nie poddają się. Zdają sobie sprawę z tego, że małżeństwo nie jest rytuałem albo końcem. To jest długi, zawiły,  intymny, wspólny taniec, twoje własne zmysły się równoważą, a wybierasz partnera. Oni nie przestają tańczyć.

http://img100.imageshack.us/img100/832/33560519gp5.jpg

Walczą, tańczą, a czasami upadają. Ale za każdym upadkiem, upadają z miłością. To świetne, zgodne małżeństwo. Zakochują się wiele razy, zawsze w tej samej osobie.

To nadzwyczajna historia miłosna Ajay'a i Piyi.

http://img100.imageshack.us/img100/8066/normalatgaaacerk7v1y9hduc5.jpg

Być może ich imiona będą wkrótce niezapomniane. Pod tym względem, świetnie im się powodzi, jak na kogoś kto zawsze żyje.
Kochają się z całego serca i duszy; i w życiu i w małżeństwie jest tej miłości zawsze wystarczająco dużo...



__________________________________
Żródło: kajol.dbv.pl




Ja to tłumaczyłam, więc dużo zdań może być bezsensownych Dobrze, że przynajmniej wiadomo o co chodzi

Podziękowania dla TARYLLa, który mi strasznie pomaga

Ostatnio edytowany przez Nashita (2008-01-17 14:13:11)

Offline

 

#7 2008-01-15 20:22:43

 najila

Bollymaniak

Zarejestrowany: 2007-05-02
Posty: 1947

Re: U, Me Aur Hum - czyli małżeństwo na ekranie

śliczne tłumaczenie takie mistyczne, jak z książki bardzo fajne aż z zapartym tchem sie czyta

Offline

 

#8 2008-01-16 12:11:32

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

Re: U, Me Aur Hum - czyli małżeństwo na ekranie

Ta super

Tutaj link to strony oficjalnej filmu Na razie zbyt dużo tam nie ma, ale myślę że wkrótce już się coś tam pojawi

http://umeaurhum.erosentertainment.com/

W wątku 'Zdjecia z filmów' jest juz pierwsza oficjalna tapetka, avki i sygnaturki



PLOTKI I FAKTY NA TEMAT FILMU

- podobno film będzie w wielu momentach nawiązywał do prawdziwego romansu Kajol i Ajay'a,

- Piya traci pamięć

Ostatnio edytowany przez Nashita (2008-01-16 13:03:51)

Offline

 

#9 2008-01-16 18:52:25

Dzasta-ji

Dobry dyskutant

2966128
Call me!
Skąd: Jaworzno - Śląsk :)
Zarejestrowany: 2007-09-24
Posty: 1256
Punkty: +4
Opis: WAKACJE do obrony :D
Aktorka: Rani, Kajol i jeszcze pare :)
Aktor: Kumary i Khany :D
Duet: Akshay Kumar*Katrina Kaif

Re: U, Me Aur Hum - czyli małżeństwo na ekranie

widziałam zwiastun i zgadzam się z resztą że zapowiada nam się super komedia romantyczna z małżeństwem w roli głównej Nashita miałaś racje, rok 2008 należy do Naszej KAJOL

Offline

 

#10 2008-01-17 08:15:47

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

Re: U, Me Aur Hum - czyli małżeństwo na ekranie

Wiadomo... Ja już na swoim blogu robie odliczanie do premiery A więc zostało jeszcze 85 dni Jak dowiedziałam się o tym, że Piya ma stracić pamięć i że film będzie w wielu momentach nawiązywał do prawdziwego romansu Kajol i Ajay'a to jeszcze bardziej nie mogę się doczekać! A już myślałam, ze bardziej nie idzie


Krótki reportaż o U Me Aur Hum. Jak ktoś umie hindi to zrozumie

Ostatnio edytowany przez Nashita (2008-01-17 10:42:46)

Offline

 

#11 2008-01-21 12:38:58

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22859

Re: U, Me Aur Hum - czyli małżeństwo na ekranie

Wiesz może kiedy będzie premiera, czy może już była? myślę że mi sie spodoba ten filmik, lubię Kajol w roli romantyczki

=============================================================================

Main Tum Aur Hum (You, Me and Hum) - jest to bollywódzki film, z gwiazdami Kajol i Ajay'em Devganem, który również będzie reżyserem i producentem filmu. Aseem Prakash Bajaj będzie odpowiedzialny za zdjęcia.  Zdjęcia rozpoczęły się 5 maja 2007. Pierwszą część nakręcono na liniowcu, teraz trwają prace w studio. Premiera początkowo miała być jeszcze w 2007 roku, lecz z uwagi na to że były pewne niescisłości astrologiczne, premierę przesunięto na najbliższą przyszłość, nie wiadomo czy tytuł filmu z tego względu nie zostanie zmieniony.

==================================================================
a tu trochę starszy o tym news:

Już parę miesięcy temu Ajay Devgan wyraził chęć bycia reżyserem. Zasiadł do biurka i zaczął pisać dla siebie scenariusz. W połowie swoich prac ogłosił, że w głównych rolach pojawią się on sam i jego żona, Kajol. Zapowiedział także wskrzeszenie swojej firmy producenckiej Devgan Entertainment (m.in. "Raju Chacha"), która powróci na rynek właśnie z jego filmem o nieznanym wtedy tytule.

Teraz pan Devgan wyjawił światu trochę więcej szczegółów. Film będzie nosił tytuł "Main Tum Aur Hum" i będzie sentymentalną historią miłosną. Zatrudniony przez Ajaya operator Aseem Prakash Bajaj powiedział, że scenariusz wzruszył go do łez i z pewnością trafi do serc wszystkich widzów. Film opowiadać ma o miłości, poświęceniu, instytucji małżeństwa i wszystkich sprawach związanych z relacjami damsko-męskimi.

Ajay i Kajol już zaczęli przygotowywać się do swoich ról. Zdjęcia rozpoczną się w kwietniu. Kajol ma nadzieję, że dzięki domowej produkcji będzie mogła pogodzić obowiązki matki i aktorki.

źródło: bollywood.pl

=========================================================================

Galeria: jak kręcą film


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

 

#12 2008-01-21 13:52:40

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

Re: U, Me Aur Hum - czyli małżeństwo na ekranie

Premiera jest 11 kwietnia

Offline

 

#13 2008-02-05 21:50:23

Monibuni

Wkręca się

6754593
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2007-09-10
Posty: 146
WWW

Re: U, Me Aur Hum - czyli małżeństwo na ekranie

Czasami  najwspanialszą podróżą ...
jest przebycie dystansu ...
pomiędzy dwojgiem ludzi...

Ta historia  obejmuje lata 1984 -2008
A działo się to 25 lat temu....
25 lat temu …Wziąłem 24 drinki by w końcu powiedzieć  że Cię kocham …
25 lat temu …Wziąłem lekcje tańca od Ciebie by tylko wieczorem zatańczyć z tobą..
25 lat temu …Zakradłem się do twojej kabiny i przeczytałem twój pamiętnik…
25 lat temu …Rozzłościłaś się i wyszłaś zostawiając mnie, ale potem wróciłaś do mnie…
25 lat temu …Byliśmy tacy szczęśliwi razem ... ale Ty tego nie pamiętasz…
25  lat minęło ... ale moja  miłość  do Ciebie będzie wieczna...,
i to właśnie moja ukochana ... chce abyś zapamiętała...


Przetłumaczyłam notkę reżysera (Ajaya Devgana) z oficjalnej stronki filmu  http://umeaurhum.erosentertainment.com/

Ludzie  wciąż mnie pytają jak to możliwe że właśnie teraz  zdecydowałem się  wyreżyserować mój własny film?
Będę więc szczery. Tak naprawdę nie wiem czy jest to odpowiedni moment czy nie, jednakże wiem jedno że
chciałem wam opowiedzieć tą historię. Historię  w którą wierzę. I traktuje bardzo poważnie, ponieważ jak to
mówią pochodzi ona z samego serca…

Dlaczego to wyjątkowa opowieść? Mógłbym wymienić mnóstwo powodów, ale najważniejszym i głównym powodem
dla którego chciałem zrobić ten film dla mnie  jest to ze jest on taki pozytywny –optymistyczny. Jak zauważyliście
ludzie stali się bardziej cyniczni i mniej optymistycznie nastawieni niż wcześniej. Oni naturalnie skłaniają się do tego
aby mieć negatywny pogląd na pewne rzeczy. Akcentując negatywnie takie wartości jak miłość, związki, uczucia, małżeństwo i pracę..

W dzisiejszym naukowym świecie każdy wydaje się szukać namacalnych uzasadnień dla rzeczy które robi.
Nawet ze względu na miłość, ludzie spędzają godziny na teoretyzowaniu na temat reakcji chemicznych w ciele,
wpływ hormonów i inne takie sprawy.Moje pytanie więc brzmi – gdzie podziały się wszystkie romanse, romantyczne chwile?
Dlaczego powstała taka obsesja na punkcie racjonalności i  ich powodów ?
Dlaczego wahamy się akceptować to co jest możliwe, tak głębokie wewnątrz, gdy  jedna dusza  łączy się z drugą 
tak pochopnie, impulsywnie,  natychmiastowo i instynktownie …

Miłość od pierwszego spojrzenia, szczęśliwe małżeństwo, porozumienie dusz . Właśnie  takim wartościom wierze.
I wiem że istnieją.  Podsumowując  właśnie to najważniejsze elementy mojego filmu..

Dużo ludzi zadaje sobie pytanie dotyczące instytucji małżeństwa, a dokładniej  kogo jest wina gdy powstają jakieś problemy.
Ja sam czuje ,że w małżeństwie albo jakichkolwiek innych związkach jeśli chodzi o problemy to są one nieuchronne i machnięcie
ręką na nie powinno być naszą ostateczną opcją. Jednakże  wzrasta liczba osób która właśnie woli się poddać gdy tylko pojawi
się pierwsza oznaka problemu. Związki,  głównie małżeństwa zasługują na poprawę...

Znaczącym faktem jest to że każdy związek potrzebuje wspólnej pracy. Olbrzymie znaczenie ma staranie się i potrzeba utrzymania
siły uczuć w związku. A jeśli miłość jest podstawą waszego związku, zróbcie tak by wasze starania były naturalne a stanie się to
przyjemnością. Natomiast kiedy wasze starania  nie będą utrzymywane, magia waszego związku będzie nie wystarczająca, pojawią
się zgrzyty i sprzeczki. Jednakże to nie koncepcja małżeństwa  jest temu winna. Ale ludzie będący w niej. Ponieważ rozwiązanie
zawsze istnieje, ale ludzie mają skłonność do  koncentrowania się na problemie sami...

Teraz brzmię jakbym wygłaszał morały! Ten film oczywiście  nie jest stworzony z uwagą by prawić komuś kazanie na temat związków.
Nie jest stworzony po to by udowodnić mój talent jako reżysera tego filmu. I definitywnie nie jest moją intencją zmiana drogi myślenia
ludzi i życia jakie przeżywają. Ale film z  pewnością was ujmie. Daję wam za to moje słowo. Daję wam także chwile czasu, przy
najmniejszym i najdłuższym aczkolwiek nie ostatnim. I to jest to co mogłem dla was zrobić. Mam nadzieję że z sukcesem...

A jeśli przyczynie się do zainteresowania Cię, i jeśli poświęcisz więcej swojej uwagi  twojemu związkowi uczuciowemu
wykażesz się niezwykłą odwagą  i udowodni mi to że ,  mój sukces będzie wtedy jeszcze większy....

Ostatnio edytowany przez Monibuni (2008-02-08 09:50:03)

Offline

 

#14 2008-02-12 15:20:19

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

Re: U, Me Aur Hum - czyli małżeństwo na ekranie

Piękne słowa. Czuję, że on po prostu mówi o swoim małżeństwie, co dla niego jest ważne, jego małżeństwo z Kajol jest bardzo szczęśliwe

Dodaję zwiastun. Jest on bardzo podobny do tego pierwszego, ale ma parę elementów innych których nie ma w poprzednim Jakoś nie jest zbyt piękna, ale zawsze coś


W Zdjęciach z filmu znajdziecie nowe tapetki

Ostatnio edytowany przez Nashita (2008-02-13 07:17:29)

Offline

 

#15 2008-02-15 16:10:12

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

Re: U, Me Aur Hum - czyli małżeństwo na ekranie

NOWY TRAILER!!!!!!

Offline

 

#16 2008-02-16 10:15:48

 Sakina

Ekspert ds. muzyki bolly

Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2007-04-29
Posty: 2141
Punkty: +58
Opis: Studia/Saathi/praca
Aktorka: Kajol
Aktor: Ajay Devgan i SRK
Duet: Devganowie / Kajol i SRK
WWW

Re: U, Me Aur Hum - czyli małżeństwo na ekranie

LINKI DO MUZYKI:

http://indiafm.com/movies/audiolisting/13577/index.html

http://cinefolks.com/hindi/AudioSongs/m … e+Aur+Hum/


Jeden z tych linków jest już w Zdjęciach z filmów. Wklejam tutaj, bo zostawmy tamten watek na zdjecia

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora