Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2014-01-19 22:01:16

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Jacqueline Fernandez: 'Nie myślę teraz o małżeństwie'

Jacqueline Fernandez: 'Nie myślę teraz o małżeństwie'



Ostatni film Jacqueline Fernandez na dużym ekranie, 'Race 2', może nie znalazł zbyt wielu sympatyków, ale jej fani wciąż tłumnie zbierają się, by powitać ją głośnymi okrzykami, zwłaszcza kiedy ostatnio pojawiła się w Ahmedabad.

Była warta każdej chwila oczekiwania, kiedy pojawiła się w pomarańczowym Anarkali, wyglądała oszałamiająco. Jaqueline powiedziała: "Przepraszam za spóźnienie, mam nadzieję, że mi to wybaczycie. Jest to moja trzecia wizyta w Ahmedabad i zawsze miło tu przyjeżdżać."

Jacqueline, która ostatnio coraz mniej znajdowała się w centrum uwagi, teraz wydaje się, że ma wypełniony cały rok. Aktorka oczekuje dwóch filmów takich jak 'Roy' obok Ranbira Kapoor i Arjuna Rampal oraz 'Kick' z Salmanem Khan. Aktorka mówi: "Jestem naprawdę podekscytowana moimi kolejnymi filmami, gdyż pracuję z wielkimi nazwiskami, Salmanem i Ranbirem. To było niesamowite doświadczenie w pracy z tymi dwoma, zwłaszcza z Salmanem, od którego wiele się nauczyłam jeśli chodzi o pewne sztuczki w tym zawodzie." Na pytanie, czym różnią się te filmy od innych filmów, które zrobiła w przeszłości, żartuje, "Wcześniej głównie grałam wytworne role, ale w moich ostatnich filmach, gram nieco przeciwne role, bardziej zwykłe, naturalne."

Piękna aktorka, którą wkrótce będzie można zobaczyć w angielskim filmie 'According to Mathew', rodzimej produkcji mówi, że "Bollywood staje się coraz bardziej istotniejsze i lepsze", a ona jest szczęśliwa, że może być częścią przemysłu filmowego hindi. "W zeszłym roku, niemal większość filmów Bollywood zarobiła około 100 crore, a teraz może być jeszcze więcej. Filmy już zaczęły robić niezły biznes i jestem pewna, że ten rok przyniesie jeszcze większe sukcesy w kasie."

Na koniec, zadano Jej ostatnie pytanie, które wprawiło ją nieco w zakłopotanie. Więc kiedy piękna aktorka w końcu wyjdzie za mąż ? Jacqueline, mówi: "Nie wiem co powiedzieć. Cóż, w tej chwili nie myślę o ślubie. Koncentruję się na mojej karierze, która obecnie jest moim priorytetem. Reszta jakoś sama się ułoży."


http://timesofindia.indiatimes.com/photo/21014784.cms



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora