Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy Kajol
  •  » Kajol: 'Nie lubię chemii pomiędzy Ajayem a innymi aktorkami'

#1 2013-12-07 16:28:27

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Kajol: 'Nie lubię chemii pomiędzy Ajayem a innymi aktorkami'

Kajol: 'Nie lubię chemii pomiędzy Ajayem a innymi aktorkami'



Ogień i lód, tak można by opisać związek Ajaya Devgn i Kajol. Podczas gdy Kajol jest dosyć wybuchowa, Ajay jest oazą spokoju. "Ponieważ jesteśmy tak różni, nasze małżeństwo funkcjonuje idealnie", powiedziała Kajol.

"Musi być ktoś to słucha i ktoś kto mówi", mówiła aktorka. "To jest sekret szczęśliwego małżeństwa", dodała.

Są zgodni do tego stopnia, że ​​przez większość czasu jedno z nich kończyło myśl drugiego, wyjawili, że zakochiwali się w sobie stopniowo. "Widziałam, jak siedzi na krześle w pierwszym dniu kręcenia Hulchul, zaskoczona, powiedziałam do reżysera: "on jest bohaterem"? Miałam wtedy 19 lat, nie sądziłam, że jest aż tylu ludzi, którzy nie mówią za wiele, miałam raczej obraz bohatera, który jest niezwykły, pełno go w mediach i ma mnóstwo ludzi wokół siebie. Dopiero później, zdałam sobie sprawę, że On mówi tylko wtedy, kiedy ma coś do powiedzenia", powiedziała Kajol.

Kajol całkowicie wypełniła pustkę w życiu Ajaya. "Wcześniej, codziennie mógłbym wypić butelkę alkoholu", powiedział Ajay. Kajol dodała, że on głównie robiłby to przez większość czasu. Z rodziną "wszystko się zmieniło" powiedział jednak aktor. "Ona jest wspaniałą matką i żoną, a do tego dobrą aktorką, powiedział Ajay o Kajol. Kajol z podziwem o mężu powiedziała: "On jest bardzo bezinteresowny w małżeństwie, nawet czasami wybuchowy, po prostu jest bardzo silny." Na pytanie, z kim najlepiej Ajay tworzy chemię, Kajol w dosadny sposób powiedziała: 'Z nikim. Nie lubię chemii pomiędzy Ajayem a innymi aktorkami'


http://www.boxofficecapsule.com/imgbig/kajol-to-star-opposite-ajay-devgn-in-home-production.jpg

Najnowszy wywiad:



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

#2 2013-12-07 21:13:46

Svasti

Hindustani

Zarejestrowany: 2007-04-28
Posty: 22944

Re: Kajol: 'Nie lubię chemii pomiędzy Ajayem a innymi aktorkami'

Kajol wygląda na taką zwariowaną, a Ajay na takiego opanowanego faceta. To dobrze, że się uzupełniają.

Poniżej:

Zdjęcia ze szczytu w Delhi


https://66.media.tumblr.com/9b3bd323986c863ff17ad53044e3e992/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o1_400.gifhttps://66.media.tumblr.com/37793d7ce5bdd1dda5051ac4bdacc187/tumblr_p6jn2iFCy41rqwz71o2_400.gif

Offline

#3 2013-12-07 21:30:54

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Kajol: 'Nie lubię chemii pomiędzy Ajayem a innymi aktorkami'

Ma Kajol charakterek, jak to mówią, przeciwieństwa się przyciągają

Offline

  • Index
  •  » Newsy Kajol
  •  » Kajol: 'Nie lubię chemii pomiędzy Ajayem a innymi aktorkami'
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora