Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-11-29 16:07:57

 Kajol Devgn 38

Bollyamator

Zarejestrowany: 2013-11-24
Posty: 88
Punkty: 235
Opis: Dnie miesiące wieki też ..<3
Aktorka: Kajol
Aktor: shahrukh Khan
Duet: Kajol shahrukh Khan

Kajol lubi fitness i siłownie

Powrót do formy po ciąży nie jest łatwym zadaniem. Kiedy lekarz powiedział mi ile waży moja córka uświadomiłam sobie, że powinnam zrzucić te zbędne kilogramy. Gdy wróciłam już do pracy włożyłam duży wysiłek aby wrócić do poprzedniej formy.

Zawsze lubiłam ćwiczyć poza domem, więc uderzyłam w siłownię z podwójną mocą i zaczęłam kontrolować spożywanie posiłków. Obiecałam, że poświęcę sobie wystarczająco dużo czasu aby dać radę.
Nie ma skuteczniejszej metody na schudnięcie jak ciężka praca i motywacja.
Moja rada dla kobiet w ciąży, które będą chciały powrócić do figury sprzed porodu? - nie siedź na tyłku i nie tyj, bądź aktywna na tyle na ile możesz. Wróć do formy albo będziesz tego żałowała w przyszłości mówi aktorka.

Kajol, która jest już drugi raz w ciąży nie ćwiczy poza domem jak zwykle, ale zapewnia, że ma odpowiednio wyposażoną siłownię, z której często korzysta. I chociaż przez wiele lat miała osobistego trenera, który pomagał dobrać jej odpowiednie ćwiczenia, Kajol woli pracować nad ciałem sama.

Uważam, że po paru latach wiesz już jakie ćwiczenia pasują do ciebie i które pomagają osiągnąć ci najlepszy rezultat. Teraz, dopóki pracuję nad rolą do filmu, unikam trenera.

Godzina, którą spędzam codziennie na ćwiczeniach poza domem jest mi bardzo potrzebna. Mam spory nadmiar energii a ćwiczenia fizyczne pomagają mi go zredukować. Skakanie na skakance sprawia, że czuję się świetnie ale nie mogę się na niczym skupić. Nawet czytanie książek jest trudniejsze bo jestem bardzo pobudzona.

Kajol twierdzi, że jest to też dobry sposób na rozładowanie stresu.
Ćwiczenia pomagają mi się odstresować, daje mi to wiele radości. Jest to mój sposób na zrelaksowanie i odprężenie się.
Możliwość posiadania siłowni w domu zdecydowanie w tym pomaga. Spędzam tam dużo czasu.
Chociaż teraz będę musiała trochę przystopować, bo jestem w ciąży. mówi z uśmiechem na twarzy.


http://img51.imageshack.us/img51/2792/64847691.jpg


http://37.media.tumblr.com/f73e286945a679f4a25c7f67985c9585/tumblr_n3md74dFQd1t4rawbo10_500.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora