Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-11-29 15:44:48

 Kajol Devgn 38

Bollyamator

Zarejestrowany: 2013-11-24
Posty: 88
Punkty: 235
Opis: Dnie miesiące wieki też ..<3
Aktorka: Kajol
Aktor: shahrukh Khan
Duet: Kajol shahrukh Khan

Miesiąc miodowy trwa :) ....

Jest jedną z nielicznych aktorek w Bollywood, które kontynuują pracę w branży nawet po zawarciu małżeństwa. Kajol, która niedawno wydała na świat drugie dziecko, syna Youg’a, mówi Macierzyństwo jest świetną zabawą…

Aktorka mówi, że czuje się pod tak samo dużą presją jak inni rodzice.
Każda matka to czuje. Gotowanie jest ważną rzeczą w macierzyństwie. Myślę, że dzieci mają zakodowane, że ich mamy są najlepszymi szefami kuchni, ale ja nie gotuję. Na szczęście udowodniłam swoją wartość innymi drogami niż jedzenie. Dlatego cieszę się, że nie muszę martwić się o codzienne gotowanie, mówi.
Jej praca może być ciężka, ale aktorka mówi, że nie ma zaufania do innych jeśli chodzi o dziecko.
Mam ogromny problem z zaufaniem, ale wtedy jest niania i oczywiście moja mama, teściowa, siostra, którym mogę powierzyć opiekę nad dzieckiem. Jednak nie ma takiej potrzeby dopóki ja mogę się wszystkim zająć. Mówi Kajol w jednym z pierwszych wywiadów po porodzie.

Jej mąż, Ajay Devgn, zrobił przerwę od pracy po narodzinach syna.
Jest bardzo wyrozumiałym i fantastycznym ojcem, dodaje.

Czy jest im łatwiej w życiu prywatnym czy zawodowym, gdy pracują razem?
Oboje jesteśmy bardzo profesjonalni w tym zakresie. Kiedy występujemy w jednym filmie lub gdy on jest moim szefem a ja jego aktorką. Po powrocie do domu ja jestem żoną a on mężem.

Minęło 11 lat od kiedy są małżeństwem, ale Kajol mówi, że miesiąc miodowy nadal trwa.
Kochamy się tak samo mocno jak wtedy, gdy ze sobą chodizliśmy. Widać ze Kajol bardzoo Kocham mężusia


http://37.media.tumblr.com/f73e286945a679f4a25c7f67985c9585/tumblr_n3md74dFQd1t4rawbo10_500.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora