Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-08-19 20:00:46

 Chunni

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2013-08-08
Posty: 844
Punkty: +18
Aktorka: Rani, Konkona, Trisha
Aktor: John, Aamir, Prabhas, Mahesh

John Abraham: Wywiad dla Times Of India

http://bollywoodmixer.com/wp-content/uploads/2013/07/John_Abraham_big.jpg

Wywiad dla Times Of  India



John Abraham jest dumny z bycia chłopakiem z klasy średniej. mając 40 lat,  nadalkocha się w motorach, stał się bardziej stabilny i skupiony. Tuż przed nadchodzącą premierą 'Madras Cafe', mówi dla Times Of  India , dlaczego nie występuje na rozdaniach nagród i jak przyciąga uwagę tylko jednej kobiety. Fragmenty:

Po 'Vicky Donor', ty i Shoojit Sorcar znów pracujecie razem. Jaki jest Shoojit?

Jest bohaterem filmu. Jest tak pewny swojej sztuki, że czujesz,  że nawet jeśli skoczysz z klifu, on cię uratuje. On jest zarówno aktorem, producentem i reżyserem, a także jednoosobową armią. Jestem zaszczycony, że mogę z nim pracować. On chce tylko szybko wracać do swoich dzieci, grać w piłkę nożną, niesamowite jest to, że jest niewzruszony sukcesem. Mam nadzieje, że pozostanie na tej drodze. Jest prosty i zorganizowany. Wierzy, że treść jest ważniejsza od gestu. 'Madras Cafe' jest temu wierna, a my prezentujemy historię, którą widownia powinna poznać. To pewien rozdział w historii Indii, przedstawiony na tle kryzysu na Sri Lance, który musi być opowiedziany, to także historia żołnierza wysłanego do Jaffny (stolica północnej prowincji wna Sri Lance). To hardcorowy, komercyjny film, zrobiony jak indyjski film, który będzie także promowany na rynkach takich jak Niemcy, Polska, Północna Ameryka i Chiny. Chcemy zarobić na szacunek. Pieniądze to jedynie "produkt  uboczny".

Czy 'Madras Cafe' bazuje na zamachu na naszego premiera Rajiv'a Ghandi (wikipedia )?

Pewnym jest, że w filmie fikcja miesza się z prawdziwymi wydarzeniami. Film jest oparty na zamachu przywódcy państwowego. Jeśli chcesz, można przyjąć, że jest to Rajiv Gandhi, możesz, ale dla nas jest to po prostu przywódca państwowy. Podczas kryzysu na Sri Lance, zamachy były jednym z ważniejszych aspektów, które miały miejsce w tym czasie. Pamiętam jak 21 maja wstałem i zobaczyłem płaczącą matkę, która odsłaniała zasłony. Zapytałem ją "Co sie stało?", a ona powiedziała "Rajiv Ghandi został zamordowany". To zdarzenie wywarło na mnie duży wpływ i wyryło się w mojej pamięci

Masz skłonności polityczne?

Jestem apolityczny, ale jestem świadom sytuacji politycznej na całym świecie. Nie mam zadnych skłonności do którejkolwiek z partii. Dla mnie wizerunek polityka był zawsze negatywny. Kiedy myślę o brutalności niektórych polityków, nie wiem czy kiedykolwiek chcę być tego częścią. Raz zostałem zapytany przez starszego polityka o przeprowadzenie dla niego kampanii, ale ja odpowiedziałem mu "proszę pana, nie mam pojęcia co pan zamierza i jeśli wpłynę na ludzi, przez to co mówię i zagłosują na pana, będę za to odpowiedzialny". Mam nadzieję, ze w 2014 nasz rząd będzie stabilny, a nie koalicyjny.

Kto według ciebie powinien zostać premierem?

Jeśli Kongres (wikipedia) dojdzie do władzy pokładam nadzieje w jednej kobiecie, Priyance Gandhi (wikipedia). Jest niczym elektrownia. Jeśli do władzy dojdzie opozycja, odpowiedni będzie Narenda Modi (wikipedia). Wierzę, że jest on nie tylko ministrem Gujaratu, ale także dyrektorem naczelnym państwa.

Nargis Fakhri odgrywa rzekomo postać Anity Pratap (wikipedia), odgrywając postać zagranicznej dziennikarki. Jak się z nią pracowało?

Jest energetyczną partnerką filmową, a także bardzo sympatycznym człowiekiem. Użyliśmy Nargis dla jej siły, a ona zrobiła naprawdę dobrą robotę. Jest wspaniałą aktorką, potrzebuje tylko kogoś, kto da jej swoje zaufanie, którego potrzebowała po swoim pierwszym filmie. Ona jest objawieniem tego filmu.

Zgadzasz się z tym, że najlepiej pasujesz do filmów akcji?


Tak, to fakt. Jestem kiepski w komediach romantycznych. Nadałem sobie miano silnego człowieka akcji i świetnie pracuję w takiej roli. Kocham łamanie kości, łącznie z moimi, co zrobiłem zresztą przed trzema miesiącami. Mój ortopeda jest zaskoczony częstotliwością z jaką łamię moje kości, i zawsze powtarza "Dlaczego nie wynajmiesz mnie na wyłączność"?

Nie słyszeliśmy abyś brał udział w rozdaniach nagród czy ślubach. Dlaczego?

Nie biorę udziału w ślubach czy przyjęciach urodzinowych, gdy czuję że to obniża moją wiarygodność. Warzę swoje słowa i nie chcę brać udziału w rozdaniach nagród, trzymam się od z daleka.

Nawet  teraz, gdy ukończyłeś już 40 lat, szalejesz na punkcie motorów.

To tak samo, jak kobiety uwielbiają ich torebki czy buty. Mój trener zawsze powtarza "Masz 40 lat, ale masz ciało 24-latka, a rozum 18-latka". Kocham to. Jestem osobą, która chętnie przebywa a zewnątrz, lubię skakać, kocham motocykle i sporty na świeżym powietrzu. Kocham jeździć rikszą ilekroć kocham to uczucie życia na krawędzi i walki, mimo że mogę zarobić  kupę pieniędzy.Wyrosłem jako osoba klasy średniej, teraz jest już za późno, aby zmienić swoją mentalność. Myślę, że to męskie, posiadać motocykl, to sam testosteron. W rzeczywistości planuję zakup dwóch nowych cacek. Nie można wybrać się na motor bez Johna Abrahama, ani z Johnem Abrahamem bez motoru.

Czy zmienił się twój stosunek do kobiet?

Tak. Stałem się  bardziej stabilny i teraz głównie skupiam się na pracy. Spędzam 18 godzin dziennie na zdjęciach lub rozmowach o produkcji. Czuję, że jestem bardziej stały i przyciągam uwagę tylko jednej kobiety.

Masz opinię, obytego jeśli chodzi o komercję. Czy to prawda?

Nie chce stracić pieniędzy, tylko dlatego, że jestem sumienny i błyskotliwy, produkując filmy. Chcę tworzyć treści i robić dobre filmy. Nie chcę składać obietnic. Moje studia mają do mnie zaufanie, gdyż jestem uczciwy. Nie przeceniam moich filmów i gwarantuję ich świetną jakość. Dwa lata temu, powiedziałem kilku zaprzyjaźnionym bankierom "60 rupii będzie warte dolara", wyśmiali mnie. Niedawno, gdy rupia osiągnęła tę wartość, powiedziałem im "Niedługo będzie to 75 rupii"




źródło
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Ostatnio edytowany przez Chunni (2013-08-19 20:10:46)

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora