Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-08-15 18:32:07

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Imran na temat OUATIMD: 'Zrobiliśmy dobry film'

http://bollywood.celebden.com/wp-content/uploads/2013/08/20130814-132831photo1-0-300x336.jpg

Imran na temat OUATIMD: 'Zrobiliśmy dobry film'



Imran Khan nie ma obaw co do swojej pracy w “Once Upon Ay Time in Mumbai Dobaara”. On jest przekonany, że widzowie docenią jego pracę w romantycznym dramacie, który zostanie wydany już w piątek.

Film w reżyserii Milan Luthria, jest kontynuacją "Once Upon A Time In Mumbaai" i obraca się wokół trzech postaci granych przez Akshaya Kumar, Sonakshi Sinha i Imrana Khan.

"Zawsze jestem bardzo zdenerwowany przed premierą filmu, ale widziałem film w poniedziałek razem z Akshayem i Sonakshi i czuję się bardzo pewnie", powiedział 31-latek w wywiadzie.

"Czuję, że udało się nam zrobić bardzo dobry film, jestem bardzo zadowolony z mojej pracy i mam poczucie, że ludzie ją docenią", dodał aktor.

Imran otrzymał najlepszy komplement od Luthria.

"Najlepszy komplement otrzymałem od mojego reżysera Milana, który powiedział, że jest bardzo zadowolony z mojej pracy. Oczywiście, jako aktor chcesz aby to publiczność doceniła twoją pracę", mówi Imran.

"Jednak film zaczyna się w głowie reżysera, to tam on się tak naprawdę rodzi. Dla niego uczucie, że udało mi się zrobić dokładnie taki charakter jaki oczekiwał, to wielki zaszczyt", dodał.


źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora