Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy Kajol
  •  » Reżyser YJHD Ayan Mukherjee piszący scenariusz dla swej kuzynki Kajol?

#1 2013-05-24 17:06:21

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Reżyser YJHD Ayan Mukherjee piszący scenariusz dla swej kuzynki Kajol?

Reżyser YJHD Ayan Mukherjee piszący scenariusz dla swej kuzynki Kajol?

http://img842.imageshack.us/img842/4263/jpegtc.jpg



Jako, że data premiery "Yeh Jawaani Hai Deewani" zbliża się wielkimi krokami, młody, żywiołowy i utalentowany reżyser Ayan Mukherjee wydaje się być coraz bardziej swobodny i emanuje zaufaniem i pewnością w jego zachowaniu. Dlaczego by nie skoro jego nadchodzący film z całą pewnością będzie jednym z najbardziej odjazdowych filmów pierwszej połowy 2013 roku, o ile nie całego 2013 roku !

Podczas rozmowy z prasą, w trakcie promocji filmu wraz z Ranbirem i Deepiką, Ayan nie tylko poinformował media o filmie, pracy nad nim i gwiazdach, ujawnił również ciekawe informacje o jego znamienitej rodzinie, zawłaszcza swej kuzynce Kajol. zapytany o to czy chciałby współpracować z Kajol powiedział, że naprawdę chciałby napisać scenariusz do filmu, w którym by wystąpiła.

Gdy został zapytany o swoją kuzynkę i jej aktorskie zdolności Ayan odpowiedział: "Byłem piętnastolatkiem kiedy pierwszy raz zobaczyłem "Kuch Kuch Hota Hai" w kinie w Bombaju. Bardzo podobał mi się ten film. Kiedy wróciłem do domu wychwalałem go pod niebiosy. Jednak Kajol pozostała niewzruszona. Odsunęła od siebie wszelkie pochwały i pochlebstwa, mówiąc, że to po prostu nic wielkiego tylko obowiązek dobrego wykonania swej pracy, rodzina była jej priorytetem. Nawet dziś ona pracuje tak by to rodzina była na pierwszym miejscu."

Cóż, nie tylko mamy nadzieję, że "Yeh Jawaani Hai Deewani" Ayana osiągnie wielki sukces, ale również czekamy z niecierpliwością na jego projekty z Kajol czy i kiedy to się stanie !



[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
byPauliAnjaliFy


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

#2 2013-05-24 18:58:51

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Re: Reżyser YJHD Ayan Mukherjee piszący scenariusz dla swej kuzynki Kajol?

Fajnie by było zobaczyć znowu Kajol w jakimś filmie.

Offline

  • Index
  •  » Newsy Kajol
  •  » Reżyser YJHD Ayan Mukherjee piszący scenariusz dla swej kuzynki Kajol?
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora