Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2013-05-16 21:50:03

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Sonam: 'Lubię wszystko, co związane ze sławą'

Sonam: 'Lubię wszystko, co związane ze sławą'



Bycie gwiazdą ma swoją cenę, ale Sonam Kapoor jak sama mówi, lubi wszystko co związane ze sławą w tym stałą uwagą i dodatkowymi godzinami. "Lubię wszystko co dotyczy sławy. I nie przeszkadza mi bycie w centrum uwagi opinii publicznej. Jeśli ktoś mówi, że chce być aktorem filmowym, ale nie chce być gwiazdą, to po prostu kłamie. Uwielbiam aktorstwo i to, że ludzie lubią zarówno mnie jak i moją pracę. Nie jestem pretensjonalna wystarczy powiedzieć, że nie mogę znieść uwagi", powiedziała Sonam w wywiadzie.

27-letnią aktorkę będziemy mogli oglądać w filmie Aananda L. Rai pt: 'Raanjhanaa' oraz "Bhaag Milkha Bhaag" i w niezatytułowanym jeszcze filmie YRF. Sonam zagra także w remake'u filmu z 1980 "Khubsoorat", wyreżyserowanym przez Hrishikesha Mukherjee z Rekhą i Rakeshem Roshan w rolach głównych.

Fakt, że grywa Ona wiele różnych postaci, sprawia, że to przyciąga ją do przemysłu. "Uwielbiam występować przed kamerą i kocham tworzyć nowe rzeczy. Czy można sobie wyobrazić dziewczynę z Juhu grającą dziewczynę z Chandni Chowk lub dziewczynę z Banaras czy dziewczynę z Defence Colony ? To niesamowite, aby móc grać tak różnych ludzi", powiedziała Sonam, która była również częścią takich filmów jak "Delhi-6" i "Players".

Sonam wierzy, że jej praca jest prawdziwym wyzwaniem. "Ludzie w tej branży nie są tak źli, jak ludzie myślą. Pracujemy bardzo ciężko, o różnych porach po kilka godzin. To nie jest tylko praca emocjonalna, ale również fizyczna i psychiczna", powiedziała aktorka.

Wśród swoich inspiracji aktorka wymienia m.in Rekhę, Nutan i Waheedę Rehman. "Spotkałam Rekhę i ona powiedziała, że 'to niesamowite, że robisz ten remake'. Są trzy lub cztery aktorki, na których punkcie mam obsesję. Są to: Waheeda Rehman, Nutan, Rekha, Jaya Bachchan i Sridevi. Naśladuję je cały czas", powiedziała.

Aktorka powiedziała także, że ​​chciałaby być częścią takich filmów jak: "Guide", "Saraswatichandra" czy "Umrao Jaan". "Chciałbym zagrać na przykład w remaku 'Guide' z Waheeda Ji, 'Saraswatichandra" z Nutan, jestem już częścią "Khubsoorat" więc chciałbym zrobić remake"Umrao Jaan"... makijaż i muzyka były po prostu niesamowite. Całkowicie naśladuję występ Waheedy w "Guide" w moim nowym filmie "Raanjhanaa".

Mówiąc o modzie na remaki, Sonam twierdzi, że są dobre. "Myślę, że każde pokolenie potrzebuje ponownego spojrzenia na historię. Nie sądzę, by cokolwiek było złego w remekach", dodaje aktorka.


http://www.masala.com/images/tmp/full/sonamstory2_full.jpg



źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora