Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Kajol popiera dobroczynność, mówiąc jakoby był to rodzaj spłaty

#1 2013-02-04 18:49:33

 PauliAnjaliFy

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2011-08-12
Posty: 914
Punkty: +104
Aktorka: KAJOL<3 Madhuri,Konkona, Vidya
Aktor: Ranbir<3 Aamir, SRK, AmitSir
Duet: Kajol&ShahRukh

Kajol popiera dobroczynność, mówiąc jakoby był to rodzaj spłaty

Kajol popiera dobroczynność, mówiąc jakoby był to rodzaj spłaty
http://img12.imageshack.us/img12/7830/tumblrmhp1vpqlm91rvbfua.jpg
    Aktorka Kajol, która wraz z mężem Ajayem Devgn’em aktywnie uczestniczy w działalności społecznej mówi, że jedną z przyczyn tego, iż bywa częścią wielu akcji jest to, jakoby spoczywała na niej odpowiedzialność społeczna, przez co robi tak wiele dla społeczeństwa.

Trzydziestoośmioletnia aktorka, która wraz z mężem wspiera kampanię na rzecz dzieci, przekazała na jej rzecz  10 lakh*.

”Uważam, że jest to częścią naszej odpowiedzialności społecznej. Inaczej wygląda to kiedy masz 16 lat, ale inaczej postrzegasz świat będąc w naszym wieku. Ajay i ja, sądzimy, iż jest to także nasza odpowiedzialność społeczna, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że mamy dzieci. Czujemy potrzebę odwdzięczenia się im w inny sposób niż tylko poprzez występowanie w filmach.”- powiedziała Kajol podczas promocji kampanii charytatywnej na rzecz edukacji dzieci.

Mówiąc o współpracy małżonków z różnymi organizacjami społecznymi, Kajol powiedziała: ”Jeśli coś bardzo nas absorbuje, dotrzemy do tego za wszelką cenę. Pasja jest czymś co łączy wszystkich. Mam nadzieję, że inni również pójdą o krok do przodu i zaczną wspierać innych.”

”Nie sądzę, że możemy stawić czoło wszystkiemu, ale z pewnością stoimy w obronie dziewczynek, edukacji dla dzieci i zdobycia wszelkich umiejętności. Oboje wierzymy, że są to rzeczy, które wprowadzą zmiany i sprawią, że nasz kraj wzrośnie.” – dodała aktorka.

Starania, aby uzyskać lepsze wyposażenie w szkołach w miejscowościach wiejskich, a także wiejsko-miejskich, kampania ma wpływ na polepszenie się sytuacji aż 100 szkół, poprzez dostęp do czystej wody, urządzeń sanitarnych, odpowiedniego zaplecza sportowego i wielu, wielu innych.

Kajol, jako matka dwójki dzieci, czuje, iż edukacja jest „podstawową koniecznością” dla dziecka.

”Tak wiele dzieje się w dzisiejszym świecie.  Edukacja może pomóc i chronić dziecko w różnoraki sposób. „- powiedziała aktorka znana z ról matek w filmach takich jak „Kabhi Khushi Kabhi Gham” czy „My name is Khan”.

Aktorka, widziana ostatnio  na wielkim ekranie  w 2010 roku w filmie „We are family”, uważa, że wsparcie udzielane przez sławy z jakiejkolwiek potrzeby robi różnicę.

”Ich zaangażowanie sprawia, że jest większe skupienie społeczeństwa na całości zagadnienia. To przynosi inny rodzaj reklamy i podnosi również świadomość. Normalna osoba zwraca większa uwagę, na coś co pochodzi od kogoś kogo zna. Gwiazdy i inne znane twarze wnoszą tu wiele dobrego.”- dodała Kajol.

Aktorka zajęta obecnie opieką nad domem i dziećmi – córką Nysą i synem Yugiem, ma nadzieję wrócić do pracy w przyszłym roku.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
byPauliAnjaliFy

Ostatnio edytowany przez PauliAnjaliFy (2013-02-04 18:51:28)


"Walcz każdym oddechem. Do ostatniego tchu, jeżeli tak trzeba, ale się nie poddawaj. Nigdy. Nie ułatwiaj im zwycięstwa. Walcz tym, co masz do ostatniego tchu."

Offline

 

#2 2013-02-05 09:49:55

 aishwarya_rai

Dobry dyskutant

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-07-01
Posty: 3748
Punkty: +180
Aktorka: Aishwarya Rai
Aktor: Ranbir, Hrithik, Arjun
Duet: Deepika-Ranbir, SRK-Kajol

Re: Kajol popiera dobroczynność, mówiąc jakoby był to rodzaj spłaty

Kajol ma absolutną rację należy wspierać i pomagać biedniejszym. Obrona dziewczynek i edukacja dzieci są bardzo ważne. To bardzo piękne że Kajol angażuje się w takie akcje, ma złote serce


https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/24/d6/77/24d6770b7f8a8dc3f7222b1cc81901c5.gif

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Kajol popiera dobroczynność, mówiąc jakoby był to rodzaj spłaty
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora