Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2012-10-09 15:01:44

 marigold90

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 1071
Aktorka: Aishwarya|Rani
Aktor: SRK
Duet: Rani&SRK|Aish&Ajay

"Mistrzyni przypraw" ---> Chitra Banerjee Divakaruni

http://imageshack.us/a/img577/1135/mistrzyniprzyprawchitra.jpgMistrzyni przypraw


Autorka: Chitra Banerjee Divakaruni
Data wydania: 2011 r.
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Okładka: miękka 
Wymiary: 14,5 * 20,5 cm
Liczba stron: 392


O filmie na podstawie ksiazki: KLIK


Opis:

Hinduska Tilo prowadzi etniczny sklep w Kalifornii. Przyprawy, które sprzedaje, mają niezwykłe właściwości. Kobieta ma magiczną władzę nad ludźmi, lecz jednego nie może zrobić – jeśli kogoś pokocha, straci nie tylko swój dar, ale być może także życie. I oto pewnego dnia w sklepie Tilo pojawia się mężczyzna, który pociąga ją z niezwykłą siłą... Intensywna, nastrojowa powieść. Udane połączenie narracji realizmu magicznego i poetyckiego stylu z opowieścią o życiu hinduskich imigrantów w USA.

_______________________________________________________________
Źródło


Moja opinia:

Właśnie odkryłam tą książkę na stronie weltbild.pl, na dodatek w promocji za 9,90. "Magia zmysłów" to jeden z moich ulubionych filmów z Aish, więc od razu zamówiłam ten tytuł. Zaraz jak przeczytam, napiszę o swoich wrażeniach.


https://64.media.tumblr.com/5d28a83a0c4db9457056146fe04bd95a/tumblr_o4ni1kGMk31utg7eko3_500.gifv

Offline

#2 2012-10-09 15:49:29

 fate

Stały bywalec

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2009-06-18
Posty: 3088
Opis: On dotknął mojej duszy.
Aktorka: Kajol
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Kajol i Shah Rukh Khan

Re: "Mistrzyni przypraw" ---> Chitra Banerjee Divakaruni

Ooooo. Ciekawa jestem tego, również podobał mi się ten film. Cena 10zł jest nawet przystępna. Może się skuszę.


Matki bywają dziwne. Kiedy Bóg je stworzył, wszystko co miał umieścić w głowie, umieścił tutaj - w ich sercach. Dlatego myślą i rozumieją sercem i nim kochają.

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora