Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2012-06-21 14:08:26

 Sensi

News Team

Zarejestrowany: 2011-12-01
Posty: 1041
Punkty: +59
Opis: बधाई
Aktorka: Kajol, Aish, Madhuri
Aktor: SRK, Shahid, Hrithik, Sid
Duet: Hrithik&Aish / SRK&Kajol

Priyanka Chopra: "Teraz waham się przed powiedzeniem czegoś o SRK"

http://www.wallpapers4bollywood.com/wp-content/uploads/2010/03/priyanka-chopra-twitter-218x300.jpg
Priyanka Chopra: "Teraz waham się przed powiedzeniem czegoś o SRK"


To był ciężki rok dla Priyanki Chopry. Jej kariera przeżywała okres świetności wówczas, gdy filmy z nią były na szczytach w box-office, tak, jak "Don 2" i "Agneepath", ale prywatnie schowała się w cieniu. Fala złośliwych artykułów w brukowcach sugerowała, że żaden z bohaterów nie będzie chciał z nią pracować, bo zraziła ich żony do siebie. Oliwy do ognia dolał Karan Johar, gdy dokonał wyboru na Twitterze. Kości zostały rzucone. Jednak kwestie zostały rozwiązane i walczący duet złożył sobie pocałunki i tańczył razem podczas przyjęcia z okazji 40 urodzin. Ale oczywiście szkoda została wyrządzona. Ale insynuacje dalej się mnożą, Priyanka wygląda, jak miliony dolarów, ale nie wzbudza zainteresowania. Celowo, każde słowo, które wypowie jest  poddawane edycji, dzięki czemu można dostrzec ukryty sens.
Między tekstem, a podtekstem, usiłuję prowadzić rozmowę.

Oto jej fragmenty:

Media dużo piszą o Shahidzie i Tobie, czy było to niezręczne podczas nagrywania "Teri Meri Kahaani"?
Cóż, według doniesień schodzimy się i zrywamy wiele razy, jest to zupełnie inny scenariusz, który dzieje się w czyichś umysłach, w równoległym świecie. Shahid i ja jesteśmy bardzo szczęśliwi nagrywając ten film. Nie przeżyję swojego życia zgodnie z oczekiwaniami ludzi. Nigdy to nie miało dla mnie znaczenia. Shaks i ja znamy prawdę, możemy walczyć, gdy on zamówił zimną kawę i nie zapytał się mnie, czy chcę czy nie chcę, możemy walczyć o cokolwiek miedzy sobą, a nie dlatego, że media tak piszą. Jesteś pod stałą publiczną kontrolą i trudno jest żyć bezpiecznie oraz zachować prywatność.


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

__________________
Źródło
Tłumaczenie: Sensi


http://withhyunbin.com/media/gif/hyun_bin_sam_sung_08.gif

Offline

#2 2012-06-21 15:49:20

 Chandramukhi

Bollymaniak

4987652
Call me!
Skąd: Sułoszowa - okolice Krakowa
Zarejestrowany: 2007-11-28
Posty: 1506
Punkty: +9

Re: Priyanka Chopra: "Teraz waham się przed powiedzeniem czegoś o SRK"

Super, podziwiam Priyankę. Bardzo dobrze mówi, że będzie żyła dalej swoim życiem, według własnego scenariusza, a nie będzie się podporządkowywać temu, co ktoś o niej mówi i się p0rzed tym kimś tłumaczyć.


https://24.media.tumblr.com/06ce0bcbda6c0acb508892bd0e7b724e/tumblr_mz7e8gnJxm1s5k06po3_250.gif

Offline

#3 2012-06-21 18:53:27

 Kiciaaa9

Zakręcony

Skąd: POLSKA
Zarejestrowany: 2011-01-14
Posty: 1239
Punkty: +8
Aktorka: Aishwarya
Aktor: Ritesh Deshmukh
Duet: Kajol - Shah Rukh Khan

Re: Priyanka Chopra: "Teraz waham się przed powiedzeniem czegoś o SRK"

Naprawdę ją podziwiam ponieważ ostatnio naprawdę wiele przeszła.Trzyma się i dalej rozwija
swoją karierę. Będzie dobrze. ; **


http://pu.i.wp.pl/bloog/58571487/886892/1212_Ht_big.jpg

Offline

#4 2012-06-23 10:52:39

 bollyagg

Wkręca się

Zarejestrowany: 2012-04-18
Posty: 142
Opis: Co to będzie?
Aktorka: Priyanka Chopra, Katrina Kaif
Aktor: Ranbir Kapoor <3
Duet: Ranbir Kapoor&Priyanka Chopra

Re: Priyanka Chopra: "Teraz waham się przed powiedzeniem czegoś o SRK"

Rozumiem zdenerwowanie Priyanki, media, fani chcą wiedzieć wszystko, wszystko co się da..lecz trzeba znać granicę, bo to normalny człowiek ze swoimi tajemnicami prywatnymi. Czekam na Barfee premiera będzie 16 dni przed moimi urodzinami, więc to doskonały prezent Osobiście uważam, że Ranbir i Priyanka to świetny duet w filmach, może kiedyś los ich połączy jako pare. Może za 10 lat będą tak sławnymi aktorami Bolly jak teraz Aish i SRK.

Offline

#5 2012-07-06 13:44:55

Kapoor_Khan

Bollyamator

Zarejestrowany: 2012-07-06
Posty: 6

Re: Priyanka Chopra: "Teraz waham się przed powiedzeniem czegoś o SRK"

Nie rozumiem ludzi Ja tam do Priyanki nic nie mam, jest bardzo fajna Lubię oglądać jej filmy, jest świetna i tyle

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora