Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Vidya Balan: Cieszę się, że więcej kobiet nosi sari

#1 2012-06-05 18:35:22

 kajol19

Dobry dyskutant

Zarejestrowany: 2009-08-23
Posty: 150
Punkty: +33
Opis: I love bolly films :)
Aktorka: Aish,Rani,Kajol,Preity,Anushka
Aktor: SrK, Shahid, Saif
Duet: Kajol i SrK
WWW

Vidya Balan: Cieszę się, że więcej kobiet nosi sari

Vidya Balan: Cieszę się, że więcej kobiet nosi sari


http://1.bp.blogspot.com/-ok6j6om63UI/Td_pdadMuDI/AAAAAAAAAM0/sN0i_dS12hE/s400/vidya-balan-hot-saree-hd.jpg

Czy aktorka dzięki filmowi The Dirty Picture zainspirowała hinduskie kobiety do noszenia tradycyjnych indyjskich strojów?

Vidya Balan wygrzewa się teraz w blasku swoich filmów i  cieszy się każdą chwilą tego doświadczenia. Jakiś czas temu aktorka została wybrana na ambasadorkę The Melbourne Film Festival (Festiwal Filmowy w Melbourne), a całkiem niedawno została uhonorowana przez Namaste America an Indo-American Association for Art and Culture (To chyba Stowarzyszenie Hindusów żyjących w Ameryce Na Rzecz Sztuki i Kultury).


Jeszcze trochę czasu zostało do rozpoczęcia przez aktorkę prac na planie Ghanchakkar.

Vidya mówi: "To będzie mój pierwszy film komediowy i jestem z tego powodu bardzo zdenerwowana".

Jednakże dla jasności Vidya Balan zaczęła swoją karierę aktorską od serialu komediowego Hum Paanch, który okazał się wielkim hitem. W Ghanchakkar partnerem filmowym Vidyii Balan będzie jej kolega z planu Dirty Picture, czyli Emraan Hashmi.
"Ghanchakkar wejdzie na ekrany kin w przyszłym roku. Prac na planie filmu nie rozpoczęto jeszcze. Mamy nadzieję, że zaczniemy kręcić w Sierpniu."

W między czasie sari stało się prawie synonimem Vidyii Balan. Gdy zapytano aktorkę o jej fascynację sari ta odpowiedziała z uśmiechem
: "Uwielbiam nosić sari. Mogłabym w nim spać. Mogę żyć w sari. "

Czy Vidya wierzy, że zainspirowała kobiety do noszenia tradycyjnego indyjskiego stroju? "Nie wiem czy to ja zainspirowałam kobiety, ale cieszę się, że coraz więcej ludzi nosi sari".





tłumaczenie: kajol19

źródło:timesofindia

Ostatnio edytowany przez kajol19 (2012-06-05 18:38:26)

Offline

#2 2012-06-05 18:39:42

 Mandira

Zakręcony

11385313
Skąd: Imielin (niedaleko Katowic)
Zarejestrowany: 2012-06-04
Posty: 1017
Punkty: +1
Aktorka: Kareena, Anushka, Ash
Aktor: Abhi, Hrithik, SRK
Duet: Ash&Abhi/Hrithik, Anu&Ranveer

Re: Vidya Balan: Cieszę się, że więcej kobiet nosi sari

Może kobiety zobaczyły, że noszenie sari wcale nie musi być bierne czy nudne...


http://static.tumblr.com/boibgmp/cwwmbubbs/sidebar-anushka.gif

Offline

#3 2012-06-10 14:51:13

 Arturo

Bollyamator

Skąd: Legnica
Zarejestrowany: 2011-06-15
Posty: 59
Punkty: +11
Aktorka: Kareena Kapoor, Shriya Saran
Aktor: Saif Ali Khan, Prabhas
Duet: Kareena-Shahid; Prabhas-Shriya

Re: Vidya Balan: Cieszę się, że więcej kobiet nosi sari

Normalnie śmieszy mnie, gdy piszą, że będzie kręciła swój pierwszy film komediowy. A Heyy Babyy? A Kismat Konnection, to co? Pies??? ? Już zaliczyła filmy komediowe

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Vidya Balan: Cieszę się, że więcej kobiet nosi sari
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora