Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy Kajol
  •  » Rola matki jest bardziej określona -->wywiad z Kajol.

#1 2012-04-13 16:56:10

 ♥Shanti♥

Zakręcony

Zarejestrowany: 2011-12-13
Posty: 1133
Punkty: +35

Rola matki jest bardziej określona -->wywiad z Kajol.

http://idiva.com/media/content/2012/Apr/a_mothers_role_is_more_defi.jpg


Miałaś przerwę. Ale obecna generację nadal jakoś odnosi się do Ciebie.

Myślę, że to przez filmy, to z filmami i postaciami łączą się. Jeśli gramy te postacie dobrze, to połączenie jest lepsze. Jeśli gra jest zła, wtedy połączenie nie istnieje. Tak, odgrywam w tym pewien udział, ale w zasadzie to zasługa filmów i postaci, które grałam.

Ale były też inne dobre aktorki. Nie dostrzegamy z nimi więzi.

(Śmieje się) zgaduję, że to jest po prostu szczęście! Pytasz mnie o coś, co nie ma żadnych danych statystycznych, czy innych rzeczy, abym mogła to poprzeć. Nie mogę stać na podium i bić się w klatkę piersiową mówiąc, że jestem najlepsza. Myślę, że miałam szczęście. Tak, jestem utalentowana. Filmy, które wybrałam, również pomogły. Zawsze robiłam filmy, które sama uwielbiałbym oglądać. Nie brałam pod uwagę filmów które według mnie przygnębiały. Wielu ludzi było na mnie zdenerwowanych bo odrzuciłam te filmy. Mówili, że jestem taką utalentowaną dziewczyną, powinnam nakręcić ten film. Byłam za to pewna, że chciałam robić filmy komercyjne, filmy z happy endem, które sama chciałam oglądać. Nie chciałam smutnych filmów, których nikt nie zobaczy. Chcę taki film, który mogłabym obejrzeć 10 razy i powiedzieć potem, że był to przyjemny film.

Myślisz, że jest to najwyższy czas, aby ponownie siebie odkryć?
Musisz ponownie zawsze odnajdywać siebie. Co roku, z każdym filmem, który nakręcisz. Gdy stoję dziś przed kamerą, zdaje sobie sprawę, że rzeczy, z którymi mogłam sobie poradzić 10 lat temu, nie są teraz możliwe. Sposób w jakim ludzie grają uległ zmianie. Stara formuła dzisiaj nie zdaje rezultatu. Matka płakałaby w pewnej scenie, a łzy nie zatrzymywałyby się. Publiczność dziś wie, że jest to sztuczne, wiedzą, że przesadzamy. Aktorzy zmienili się. Proces odgrywania postaci zmienił się, a każdy musi do tego dorosnąć.
Gdy kręciłam We Are Family i My Name is Khanem, byłam  tego świadoma. Masz być szczery, musisz być dobrym aktorem, ale musisz rozumieć, że ludzie, którzy obserwują ciebie są bardziej wykształceni. Są bystrzy i widzą coś lepiej.

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

koniec.. mam nadzieję że się podobało i że takiego wątku nikt nie założył

źródło by:
-----------------------------------------------------
źródło

comeback--->powrót

Ostatnio edytowany przez Svasti (2012-04-13 19:01:44)


http://31.media.tumblr.com/da779ce2d0a1c0e3211e7d8930909050/tumblr_n1ompgg3fo1ridkjdo1_250.gif   http://25.media.tumblr.com/80af1f9c801e8bc959d9a71f8359ea4b/tumblr_n1ompgg3fo1ridkjdo6_r1_250.gif

Offline

  • Index
  •  » Newsy Kajol
  •  » Rola matki jest bardziej określona -->wywiad z Kajol.
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora