Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2012-02-02 14:17:21

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Mesajah i Natural Dread Killaz

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR5iG_zl5dspLr6w3mKMy0K2He-VlVT5k6w62n2tyJlMeGszEL_oQ
Mesajah wł. Manuel (Manolo) Rengifo Diaz – polski wokalista reggae, dancehall, raggamuffin, współzałożyciel zespołu Natural Dread Killaz.

W 2003 wraz ze swoim bratem - PaXonem, a także kolegą - Yanazem utworzył grupę Natural Dread Killaz, w ramach której wydali album Naturalnie (2005).

We wrześniu 2008 ukazał się debiutancki, solowy album artysty Ludzie prości wydany nakładem wytwórni Pink Crow oraz promowany singlem Każdego dnia.


Albumy
- Ludzie prości (2008)
- Jestem stąd (2012)




Natural Dread Killaz – polska grupa wykonująca muzykę z pogranicza reggae i dancehallu. Zespół założyli dwaj bracia, pochodzący z wrocławskiego Biskupina: Mesajah i Paxon i ich przyjaciel Yanaz.


Albumy
2005 - Naturalnie
Data wydania: 30 maja 2005
Wydawca: Popular Station Studio
2010 - Ile lat...
Data: 24 września 2010
Wydawca: Pink Crow Records

http://userserve-ak.last.fm/serve/_/20455537/Natural+Dread+Killaz+ndk4.jpg





Mesajah-wikipedia i NDK-wikipedia
______________________________
A więc tak.. z Mesajah pierwszą styczność miałam przy piosence "Każdego dnia", która to podobała mi się średnio.. do czasu. Z biegiem czasu polubiłam ją.. (może to przez ten jego głos) Potem natknęłam się na kilka piosenek NDK, skojarzyłam ich z Mesajah (bo początkowo nie wiedziałam, że on należy do tego zespołu ) - i zaczęłam słuchać ich całymi albumami. Z całego zespołu najbardziej lubię słuchać właśnie Mesajah (zarówno w solowych albumach jak i w tych z zespołem-bardzo lubię), ale i pozostali Panowie fajnie nawijają. Bardzo lubię "Mafija", "Czeki", "Good Sensi", "Nie!Legalna", "Junior", "Dorasta", "Tak musi być", "Moc Słowa", "System", "Ludzie Prości" i wiele innych

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora