Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2011-07-05 13:22:32

 Łucjana

Hindustani

Zarejestrowany: 2011-02-12
Posty: 2778
Opis: Zajęta ...
Aktorka: Aishwarya/ Kajol/ Rani
Aktor: Abhishek/Hrithik/SRK/Shahid
Duet: Ash-Abhi/Ash-Hrithik/SRK-Kajol

Dlaczego wszyscy atakują tylko Aishwaryę ?

http://img59.imageshack.us/img59/4716/10helloapril0015.jpg
Dlaczego wszyscy atakują tylko Aishwaryę ?


Krążące historie na temat ciąży Aishwaryi Rai Bachchan zaczynają robić się nudne. Czy jest ona pierwszą bollywoodzką gwiazdą, która oczekuje dziecka ? Czy popełniła przestępstwo zachodząc w ciążę ?

Hema Malini była w ciąży podczas kręcenia filmu "Razia Sultan" w reżyserii Kamal Amrohi. Chociaż film nie zdobył oczekiwanych zysków, z pewnością nie został odłożony na bok z powodu mającego się narodzić dziecka.
Tak samo było z Jayą Badhuri (Bachchan), która również oczekiwała potomka podczas kręcenia filmu "Sholay" Ramesh'a Sippy.
Jednak żaden z reżyserów nie traktował ciąży jak choroby.

Dlaczego więc tylko Aishwarya Rai Bachchan ma z tego powodu problemy ? Decyzja o zamknięciu "Heroine" przez UTV i Madhura wydaje się śmieszna.
Początkowo mówiono, że film ma zostać zakończony w lipcu przed porodem Ash. Więc dlaczego tak się nie stało ?

Ash zgodziła się wykonać dwa item number i dokończyć film. To jest to czego nie mogę strawić, ponieważ znam ją od kilkunastu lat i wiem jaka jest.
Ash to profesjonalistka, zawsze chce by wszystko wyglądało jak najlepiej, a fakt, że właśnie teraz zaszła w ciążę jest bożym planem.
Jak można ją za to winić i atakować ? Dlaczego ludzie wypowiadają się o niej w tak negatywny sposób ?

Madhur jest rozsądnym człowiekiem, uwielbiam go za "Chandni Bar" i "Page 3", jednak nigdy nie spodziewałem się, że taki reżyser postanowi odłożyć swoje dzieło na półkę. Myślę, że powinniśmy uszanować fakt, że Aishwarya zachowała swoją godność, a także przekazała wiadomość za pomocą mediów.

Media nie robiły problemu z powodu Bobby Bedi i Mangal Pandey w filmie "Rebeliant" i stały po stronie Aamir'a Khan'a.
Ash nie ponosi winy. Nie otrzymała skryptu na czas, ciągle nanoszono poprawki.
Pierwotnie rola Jwaly w "Rebeliancie" została przeznaczona Aishwaryi Rai, jednak ostatecznie reżyser zredukował ją i przyznał Ameesha Patel. 
Aktorka oznajmiła, że chciałaby wystąpić w filmie. Później Ketan ogłosił, że chce nakręcić "Jhansi Ki Rani" z Aishwaryą, jednak film nigdy nie został zrealizowany...

Nawet reżyserowie robią plany, przydzielają role, a później nie dokańczają ich i odkładają na półki. Kto więc powinnien zostać oskarżony? Dlaczego wszyscy atakują tylko Ash? Dlaczego ciągle milczy w tej sprawie i się nie broni? Tego nie wiem.


                                                                                                                                                                     - Ramkamal Mukherjee (Times of India)



Źródło
by Łucjana


http://49.media.tumblr.com/ce55d0738dcfc21c3200a8a8c404fc2a/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao7_r1_250.gifhttps://45.media.tumblr.com/be897c6f7215507f421f9096e19913f1/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao1_250.gifhttp://45.media.tumblr.com/5ded02b58b818c5d35add3e1a8636a99/tumblr_nm12h9rGsX1rm197ao4_250.gif

Offline

#2 2011-07-05 14:57:29

 Kessa

Ekspert ds. SRK

Skąd: mam w sobie to coś?
Zarejestrowany: 2009-02-11
Posty: 5602
Punkty: +54
Aktor: SRK
WWW

Re: Dlaczego wszyscy atakują tylko Aishwaryę ?

Może milczy bo uważa że ta cała 'walka' nie ma sensu. Ale ten artykuł jest bardzo prawdziwy To wszystko się nudne robi fakt. Reżyser też dał plamę.. według mnie... "Nie otrzymała skryptu na czas, ciągle nanoszono poprawki.", a później teksty, że jak ona mogła mi nie powiedzieć wcześniej.. no proszę! Film wymaga od Aish takich scen, że być moze i lepiej, żeby nie kręciła ich podczas ciąży.. ok - niech film poczeka.. do kin na powrót Aishwaryi na pewno pójdzie rzesza ludzi.
Mnie już brakuje słów na ten temat.

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora