Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2011-06-13 10:29:14

 asha

Zakręcony

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 1274
Punkty: +30
Opis: Krainabollywood.dbv.pl
Aktorka: Preity Zinta
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Shah Rukh Khan i Rani Mukherje

Preity gotowa by być producentem.

Preity gotowa by być producentem.
http://preityzintafanclub.files.wordpress.com/2011/01/iifa2011.jpg?w=186&h=90



Preity Zinta jest gotowa by zostać producentem filmowym.

"Będziemy mieć jeden film w tym roku pod hasłem PZNZ Media"-mówi aktorka. Wierzę,że oprócz ciężkiej pracy to jeszcze instynkt przy wyborze filmu w którym mam zagrać lub być producentem. Scenariusz jest naprawdę ekscytujący."-dodała.

"Oczywiście gdy skończyłam kurs na Harvard Business School oraz zapytana milion razy o te 2 lata przerwy w filmach to ten film jest podstawowym zakresem kompetencji i powinno się łatwiej skupić się na ten temat.Nagle niebo jest bardziej niebieskie,ptaki śpiewają i życie jest teraz fajniejsze."-powiedziała Preity z jej dołeczkami.

Aktorka ma już kilka propozycji filmowych lecz jeszcze nie ma ustalonego harmonogramu.
"Muszę ustalić własny plan pracy,bo poza tym projektem mam jeszcze kilka. Niebawem się dowiecie się o tym szczegółowo."-oznajmiła aktorka.

Jej pierwszą produkcją w którym ma być producentem to film "rom-com". Jest to film lekki i szczęśliwy, częściowo kręcony za granicą. Rezyserem filmu jest Prem Soni, który debiutował z filmem "Main Aur Mrs Khanna".

"Wolę pracować z kimś kto upadł niż z tym, ktory jest na szczycie. Nawet pierwszy film Imtiaz Ali "Socha Na Tha" nie był sukcesem to w obecnym czasie kazdy chce z nim pracować. Jeśli Prem zaryzykuje to jestem gotowa zabrać go na szczyt. Wziełam wiele zagrożeń w swym życiu,za jednym razem studiowała psychologię i grała w filmie "Kya Kehna". Porzuciłam 2 lata gry w filmach dla krykieta,ale teraz chcę wrócić na szczyt."-powiedziała wzruszona aktorka.

Miała swój Item Number i pamięta do dziś tremę.
"To było w środku IPL,miałam tydzień wolnego. Więc po meczu z Mumbai Indians leciałam wprost z Chandigarh na plan zdjęciowy.Teraz trzeba pomóc Premowi w jego najnowszym filmie."

_______________________
Tlumaczyła-msimonowicz1
preityzintafanclub.com


https://2.bp.blogspot.com/-Chayfde1yqk/V5YosYxedlI/AAAAAAAAKzg/wXi_HjnSwJI8EP4kpZZaL6Wgr7KM2nfqACLcB/s1600/a%2526a.png

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora