Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Sport
  •  » Legendarny zespół uświetni inauguracyjne GP Indii

#1 2011-05-23 11:29:37

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Legendarny zespół uświetni inauguracyjne GP Indii

Zespół Metallica uświetni inauguracyjne GP Indii Formuły 1, które zostanie rozegrane w Indiach na torze Buddh International Circuit w New Delhi, informuje niemiecki "Bild".

Wyścig o Grand Prix Indii planowany jest na 30 października. Amerykańska legenda ciężkiego grania wystąpi 28 października, na otwarciu weekendu wyścigowego w New Delhi.

- Zagraliśmy już w wielu niezwykłych miejscach, teraz czas na Indie - napisali muzycy Metalliki na swojej stronie internetowej.


https://lh5.googleusercontent.com/_BNWg9z9-5SE/TdH9iie1LcI/AAAAAAAAQ7c/qhPZJuCfgcM/metallica-in-india-28-oct.jpg




źródło: onet-sport.pl


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#2 2011-05-24 20:00:17

 Supriya

Dobry dyskutant

8155158
Call me!
Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-10-29
Posty: 2282
Punkty: +16
Aktorka: Rani Mukherji
Aktor: Aamir Khan, Prabhas
Duet: Riteish i Supriya rzecz jasna!

Re: Legendarny zespół uświetni inauguracyjne GP Indii

Wooooooow! Ale zaskoczenie Szkoda, że Kubica jeszcze nie jeździ...

Offline

#3 2011-05-25 18:06:45

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Legendarny zespół uświetni inauguracyjne GP Indii

Supriya napisał:

Wooooooow! Ale zaskoczenie Szkoda, że Kubica jeszcze nie jeździ...

Prawda? Ja na pewno bym się tego  nie spodziewała.


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#4 2011-05-26 23:35:59

 shimmer

Wkręca się

Skąd: Opoczno
Zarejestrowany: 2011-05-01
Posty: 150
Aktorka: Kajol, Juhi, Rani, Preity
Aktor: SRK
Duet: SRK&Kajol

Re: Legendarny zespół uświetni inauguracyjne GP Indii

będzie osstro


http://img520.imageshack.us/img520/6784/omshantiomsiggy1yy5td8.jpg
Mówi się, że jeśli bardzo się chce, aby coś było nasze, to cały wszechświat pomaga nam w spełnieniu naszych marzeń.

Offline

#5 2011-07-05 22:27:34

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Legendarny zespół uświetni inauguracyjne GP Indii

shimmer napisał:

będzie osstro

będzie

Nowe wieści:

Metallica.com ad. koncertów w Indiach:

Zaczniemy od końca, tzn. zespół zrobił mały update dot. sprzedaży biletów – miała ona ruszyć 4 maja, jednak cofnięto to dzień wcześniej i w chwili obecnej zainteresowani muszą czekać na ponowne ogłoszenie nowej daty rozpoczęcia sprzedaży, co ma nastąpić “bardzo niedługo”.

Nieodkryte terytorium:

    "Na tym etapie gry bardzo niewiele jest miejsc na świecie, do których nie zatargaliśmy jeszcze swojego sprzętu i ekipy, co czyni to ogłoszenie kolejnego koncertu wyjątkowo specjalnym … po raz pierwszy w historii gościli będziemy w Indiach na dwóch występach! Czas najwyższy, nie powiedzielibyście?!?!

    Najpierw będziemy w Delhi 28 października 2011 na F1 Rocks, odbywającym się w Leisure Valley, sektorze 29., Guargon, pomagając w świętowaniu pierwszego wyścigu Grand Prix odbywającego się w ogóle w Indiach. Drugiego wieczora znajdziecie nas w Bangladore Palace, na głównym dziedzińcu, w Bangladore, 30 października w ramach Sonisphere Festival.

    Wszystkie dostępne dla wszystkich bilety pojawią się w sprzedaży na www.ticketgenie.in i www.dnanetworks.com 4 maja w dniu i czasie, który dopiero zostanie ogłoszony.

    Ci z was, którzy lubią podróżować, powinni nadal sprawdzać naszą stronę."


www.www.deathmagnetic.pl.pl


"To miejsce [Indio] w pewien sposób nas wybrało. Zwrócili się do nas tamtejsi promotorzy, jako że obiekt był wolny w pierwszy tydzień po Coachella, a ten termin perfekcyjnie pasował każdej z kapel. Czas też wydawał się właściwy, aby w końcu zrobić to w Stanach i zobaczyć jak pójdą te koncerty. Dla nad to było żądanie, testowaliśmy to wcześniej w Europie i poszło świetnie. Obserwowanie naszych kapel na scenie jest czymś magicznym. Po koncertach w ubiegłe wakacje zauważyłem, że każdy polepszył się i wskoczył na poziom [szkolnej] szóstki. Jeśli chodzi o muzyków, to jest też coś w tych wszystkich kapelach, co się czuje... ten duch heavy metalu. Chcemy pokazać, że możemy uwzględniać te żądania i wprowadzać heavy metalową energię.

[Przed koncertami w Europie Wschodniej] mieliśmy wielką kolację, a każdego kolejnego dnia spotykaliśmy się jak za starych czasów. Dla niektórych był to ponowny zjazd. Każdy był zajebisty, byliśmy jak rodzina, czuliśmy ducha tych koncertów i tej muzyki. To zdecydowanie były jedne z najlepszych momentów w mojej karierze.

[Gdy graliśmy w 2006 roku cały Master Of Puppets] to dlatego, że było jego dwudziestolecie, dla mnie zaszczytem było móc wziąć w tym udział. Utwór "Orion" to jedno z arcydzieł Cliffa Burtona. Dla mnie granie tego kawałka było rozpieprzające. Czułem się bardzo wyróżniony, mogąc być częścią tamtej trasy.

Wielka Czwórka, te cztery kapele nie dzieliły jeszcze ze sobą tej samej sceny [ w USA], więc jest to historyczny koncert dla naszych fanów w Południowej Kalifornii. Ale na ten koncert przyjeżdżają również fani z całego świata.
Pamiętam, że grałem przed Metalliką gdy byłem w Suicidalach - na początku lat 90-tych - i myślałem wtedy, że największym koncertem metalowym byłby wspólny koncert Slayera z Metalliką. Teraz to stało się rzeczywistością, a ja jestem tego częścią, to po prostu niesamowite.

Publiczność [na koncertach Wielkiej Czwórki] w Europie była niesamowita, promotorzy byli super podekscytowani i pokazali nam, że było tam zapotrzebowanie na Wielką Czwórkę. Jeśli tylko będzie to możliwe, to będzie więcej koncertów w przyszłości, ale nic nie jest jeszcze potwierdzone. Ale sam fakt, że możemy iść na ten koncert i kontynuować to tempo grania koncertów, nawet bez wydanej płyty, jest wspaniałe, a dzięki Bogu my wciąż możemy grać! Uwielbiamy naszą muzykę, a dzielenie się nią na scenie jest dla nas niesamowite na każdym koncercie. W kilku ostatnich latach byliśmy w Południowej i Centralnej Ameryce, Japonii, Południowej Korei, być może jako pierwsza metalowa kapela w Kostaryce czy w Gwatemali. W Gwatemali byłem przestraszony, w tłumieniu zamieszek brały udział oddziały prewencji. Nie spodziewali się, że heavy metalowa kapela przyciągnie tylu fanów. Obawiali się tej energii - wiesz jak to jest na koncertach metalowych. Koniec końców okazało się to jednak wspaniałym przeżyciem. Uwielbiamy podróżowanie i doświadczania innych kultur. Granie dla 80 tysięcy fanów w Brazylii jest nie do wyobrażeni. W Ameryce Łacińskiej jest mnóstwo pasji do heavy metalu.

Zamierzamy również zagrać w Indiach w październiku. To może być coś interesującego, granie w miejscu, o którym nigdy, nawet w najdzikszych snach, nie marzyliśmy. Zaszczytem dla nas jest to, że jesteśmy częścią całej tej sceny muzycznej i będziemy się dzielić naszą muzyką z fanami w Indiach na tym niesamowitym koncercie.

Wiem, że na ten koncert [w Indio] przyjeżdżają fani z całego świata. Więc [moja rada to] odpowiednie zaplanowanie i danie sobie dostatecznie dużo czasu, aby tu przybyć. Wiem, że wielu ludzi mieszka a namiotach niedaleko obiektu, albo wynajęło pokoje w hotelach, albo też przyjechali środkami komunikacji z całego stanu, ale i wtedy trzeba wziąć pod uwagę korki. Trzeba się tez przygotować na tutejszą temperaturę, bo ja myśląc o pogodzie w Indio wiem, że może być nieprzewidywalna. Jeśli jest ciepło, to musisz pic dużo wody. Na noc trzeba wziąć coś ciepłego, ponieważ może być zimno. Będą to cały dzień i noc konkretnego metalu, musicie więc mierzyć siły na zamiary. Bądźcie naładowani i gotowi na akcję. Nie będziecie rozczarowani ludzie. To będzie tego warte. To będzie coś magicznego. Ludzie z całego świata będą tu dla tych kapel, a my mamy najbardziej oddanych fanów. Mamy nadzieję Was tam zobaczyć. To będzie jedyny taki koncert w życiu."


www.www.overkill.pl


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#6 2011-08-09 23:45:03

DangerZone

Bollyamator

Zarejestrowany: 2011-08-09
Posty: 10

Re: Legendarny zespół uświetni inauguracyjne GP Indii

To dowód , że Indie się rozwijają gospodarczo i wkrótce przegonią Europę.


http://speedtest.net/result/980671944.png
Mój blog o tym jak schudnąć, a nawet  jak schudnąć w 2 tygodnie.

Offline

#7 2011-08-11 20:11:55

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Legendarny zespół uświetni inauguracyjne GP Indii

DangerZone napisał:

To dowód , że Indie się rozwijają gospodarczo i wkrótce przegonią Europę.

zgadzam się Indie baaaardzo się rozwijają i oby tak dalej


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

  • Index
  •  » Sport
  •  » Legendarny zespół uświetni inauguracyjne GP Indii
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora