Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2010-11-29 12:22:17

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Prasa o filmie:

www.rediff.com:

"Trzy godziny nieustannej zabawy..."

"Farah Khan zadebiutowała tanecznym krokiem. Pokazała, że ma dryg do robienia filmów. Pewnie trzyma się tematu, którego ton zmienia się co 10 minut. Jej styl filmowania czerpie zarówno z MTV jak i z parodii, aczkolwiek na niespotykaną (czytaj: 24 miliony rupii) skalę."

"Jestem przy tobie to zabawny film. Nie moralizuje. Nie kieruje się logiką. Nie jest realistyczny. Jest za to bezwstydnie rozrywkowy. Jeśli więc szukacie rozrywki w stylu lat 70. - polecam Jestem przy tobie. Bawcie się dobrze!"

"Wszystko, co chciałbyś znaleźć w filmie, odnajdziesz w trwającym trzy godziny i dwie minuty Jestem przy tobie."

www.bbc.co.uk:

"Szalony film masala Jestem przy tobie mógłby być zmutowanym dzieckiem Grease i Matrixa."

The Guardian:

"Nie można nie dać się porwać temu szaleńczo nadmiarowemu melodramatycznemu musicalowi, który w jakiś sposób jest jednocześnie łzawym dramatem rodzinnym, szkolną komedią dla nastolatków i thrillerem o terrorystach."

www.channel4.com

"W Jestem przy tobie jest wszystko: zaczyna się jak gładko poprowadzony film akcji, a potem nagle zstępuje w rejony komedii, dramatu, marzeń, filmu szkolnego, romansu, filmu dla nastolatek i filmu familijnego."

www.planetbollywood.com

"Jestem przy tobie to Grease połączone z Coś się dzieje i z filmami o przygodach Jamesa Bonda."

"Muzyka jest zdumiewająca! Tytułowa piosenka Jestem przy tobie jest cudownie słodka i naprawdę wyraża zawarty w tytule przekaz: "Jestem przy tobie"!

"Amrita Rao jest wspaniała w tym filmie. Jeśli były jakiekolwiek wątpliwości w kwestii jej aktorstwa, to powinno przypieczętować sprawę. [...] Zayed Khan udowodnił, że potrafi grać. [...] Sushmita Sen była niesamowita! [...] Shah Rukh Khan - zdumiewający jak zawsze. [...] W tym filmie po raz kolejny udowodnił, że jest niezwykle wszechstronnym, pełnym klasy i trendy aktorem. Wspaniały film! Świetna robota Farah Khan!"

onet-film.pl


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#2 2010-12-03 10:33:42

 donaannawp.pl

Dobry dyskutant

Skąd: POLSKA
Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 973
Punkty: +70
Opis: Indie-ósmy cud świata:)
Aktorka: RANJI,BARBARA MORI
Aktor: SRK SHAHID KAPOOR
Duet: RANJI SRK

Re: Prasa o filmie:

Zgadzam się co do muzyki ,że jest fantastyczna a szczególnie końcowa piosenka a jeśli ktoś lubi lata 70 to muzyka również mu się spodoba.


http://img215.imageshack.us/img215/9821/53757605.jpg

Offline

#3 2010-12-03 11:56:36

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Prasa o filmie:

ja jak najbardziej się zgadzam z opinią pisma: "The Guardian"
Z resztą też ale ta opinia jest jak najbardziej trafna


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

#4 2012-07-13 01:46:53

 KareenaKapoor30

Zakręcony

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 1054
Opis: Phir bhi dil hai Hindustani
Aktorka: Deepika Padukone ,Preity Zinta
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Rani i SRK, Preity i SRK

Re: Prasa o filmie:

kocham ten film

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora