olga89 - 2009-09-05 11:57:44

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:Y5W6ALdQER9-2M:http://www.parinda.com/files/storyimages/Bipasha_Basu_no_entry.jpgSob Choritro Kalponik, który jest pierwszym filmem Bengali w jakim zagrała aktorka Bipasha Basu trafił na ekrany kin w zeszłym tygodniu i już zebrał dobre opinie recenzentów.

Jednak to co skłoniło aktorkę do udziału w filmie cenionego reżysera Rituparno Ghosh to bynajmniej nie pragnienie oklasków krytyki, ale prośby ludzi z jej rodzinnego stanu, którzy pytali aktorkę kiedy zobaczą ją w filmie Bengali.

"Moi rodzice od zawsze chcieli mnie zobaczyć w filmie Bengali. To z ich powodu wystąpiłam w tym filmie. Chciałam żeby czuli się dumni, że mogę zagrać w takim filmie." - powiedziała Bips.

Pytana o pierwsze spotkanie z reżyserem powiedziała:

"Pierwszy raz spotkaliśmy się w związku z innym filmem Draupadi, który nie doszedł jeszcze do skutku. W ciągu kilku lat widzieliśmy się już wiele razy i rozmawialiśmy o wielu filmach, jednak nigdy nie mogliśmy zdecydować się na jeden, który moglibyśmy zrobić wspólnie."

Teraz kiedy film jest gotowy, rodzice Bips na pewno są dumni. Otrzymują oni wiadomości od fanów kina Bengali z całego kraju. Cieszą się, że ich córka została tam zaakceptowana.

Co ciekawe, sama Bipasha niewiele mówi na temat filmu i swojego sukcesu.


_______________________________________________________
źródło: Bollywood101 by olga89