RJaane - 2008-12-28 18:13:59

Rzadko słyszymy o przyjaźni aktorek, a więcej o ich sprzeczkach i kłótniach. zostawmy rywalizację i pomówmy o tym, co je łączy.


Preity Zinta i Katrina Kaifhttp://img266.imageshack.us/img266/3385/preitykat1ut8.jpg
Katrina Kaif miała często przyklejana łatkę "drewnianej i sztywnej" przez aktorki, które z nią występowały. Nie dogadała się z Bipashą Basu w czasie pracy nad "Race", a i Malaika Arora nie miała nic dobrego do powiedzenia na jej temat.

Lecz mimo to, Katrina naprawdę uwielbia Preity i są one naprawdę dobrymi przyjaciółkami. Tak, że są wstanie wygospodarować czas i spotykać się pomimo bardzo napiętego kalendarza.

Co dziwne Preity Zinta jest też dobrą przyjaciółką Aishwaryi Rai.
Ciekawe czy Ash i Kat spotkają się w kręgu bliskich przyjaciół Preity
.


Deepika Padukone i Sonam Kapoorhttp://img233.imageshack.us/img233/1314/deepikasonamvk4.jpg
Ciężko było spodziewać się przyjaźni pomiędzy tymi dwoma pięknościami, ale podobno zakopały topór wojenny i są najlepszymi koleżankami.

Źródło bliskie Deepice mówi:

"Deepika stąpa twardo po ziemi i jest bardzo przyjacielska z natury. Ten tzw. mur między nimi bardzo jej doskwierał. Zdecydowała się zapoczątkować przyjaźń, dając Sonam prezent podczas Diwali. Sonam była przyjemnie zaskoczona miłym gestem Deepiki i podziękowała jej wylewnie.
To przełamało chłodna atmosferę między nimi. Obie aktorki porozmawiały ze sobą od serca i odsunęły na bok różniące je sprawy.
Na koniec rozmowy zdały sobie sprawę, że nie ma między nimi niechęci i zdecydowały się zostać przyjaciółkami. Spotykają się regularnie, a poza tym prowadzą przez telefon babskie rozmowy, wysyłają sobie sms'y i nawet razem wychodzą. Ostatnio poszły na "Rab Ne Bana Di Jodi" w grupie, w której był także Ranbir.
Sytuacja się zmieniła. Jeżeli Ranbir i Sonam serdecznie się teraz lubią, to dzięki Deepice."

Te wieści muszą jeszcze jednak potwierdzić obie zainteresowane - Deepika i Sonam.

________________________________

Źródła: bollywood.celebden.com
            bollywood.celebden.com
           
            by RJaane