RJaane - 2008-12-15 20:59:41

http://img222.imageshack.us/img222/2909/shahidqw2.jpgPo zerwaniu z Sanią Mirza, Shahid Kapoor znalazł nową przyjaciółkę w Mubinie Rattonsey.

Mubina jest synową znanego producenta Farouqa Rattonsey. Shahid poznał Mubinę na planie filmu "Kaminay" i od tamtej pory są sobie bliscy. Mubina jest także producentką tego filmu.

Źródło związane z filmem twierdzi, że ci dwoje są więcej niż dobrymi przyjaciółmi i w rzeczywistości spotykają się.

"Shahid zbliżył się do Mubiny od dnia, w którym ja poznał. Mubina zostawia swoje sprawy, żeby zająć się Shahidem na planie i zawsze jest w pobliżu. Przebywają ze sobą na planie i spędzają sporo czasu w vanie Shahida."

Co ciekawe, Shahid i Mubina wcale nie kryją się ze swoim związkiem. Pojawili się razem na premierze "Tahaan", ponieważ Mubina zaprosiła tam Shahida.http://img410.imageshack.us/img410/6039/shahid1cq7.jpg  http://img246.imageshack.us/img246/7323/shahid2bu3.jpg

"Ich związek nie jest tajemnicą dla nikogo z planu "Kaminay". Mubina szczególnie zajęła się Shahidem, kiedy rozstał się z Sanią, ponieważ jego rodzice byli przeciwni temu związkowi. Wtedy Shahid i Mubina zaczęli się spotykać", dodaje źródło.

Kiedy Mubina została zapytana, czy spotyka się z Shahidem, powiedziała:

"Czy wiecie, że od sześciu lat jestem szczęśliwą mężatką? To absolutne szaleństwo". I rozłączyła się.

Wysłaliśmy do Shahida sms, ale nie odpowiedział.


Autor: Kunal M. Shah

_____________________________________

Źródło: mumbaimirror.com  by RJaane