Svasti - 2019-05-09 11:51:56

Shraddha Kapoor o tańcu


Już w wieku dwóch lub trzech lat jej rodzicom wystarczyło puścić jej tylko trochę muzyki, a Shraddha Kapoor tańczyła.

„Moje najwcześniejsze wspomnienia podczas dorastania - to znaczy jak tylko pamiętam będąc już na nogach - to tańce. Od tamtej pory taniec jest moją pasją." - wspomina.

Chociaż oddawała się krótkim treningom różnych formom tańca, aktorka Stree nigdy nie nauczyła się ich formalnie.

„W szkole jako część programu nauczania i jak każde inne dziecko uczyłam się trochę tańca jakiego od nas wymagano. Nauczyłam się trochę Kathak. Potem dołączyłam do zajęć Shiamaka Davara i Ashleya Lobo na bardzo krótkie okresy czasu. Na Uniwersytecie w Bostonie byłam częścią grupy tańca studenckiego Chankaar i jest wiele cennych wspomnień w tym temacie.” dodaje.

Jednak to właśnie wtedy, gdy została obsadzona w ABCD 2 Remo D’Souza (2015), Shraddha zyskała szeroką możliwość odkrywania tańca.

„Było tak wiele stylów, które nauczyliśmy się po trochę - locking, wyskakiwania, waackingu, krumpingu (...) wymieniam tylko kilka” - mówi nam.

Aktorka, która obecnie kręci Street Dancer z Varunem Dhawanem, ujawnia, że ​​formy te są ponownie analizowane również w tym filmie.

„To było super wyzwanie, zwłaszcza, że ​​trzeba dużo ćwiczeń, lat i rozwoju umiejętności, aby móc dobrze tańczyć. To dużo ciężkiej pracy."
- przyznaje.

Od piosenek Dance Basanti w Ungli (2014) do Milegi Milegi w Stree (2018), Shraddha była częścią jednych z najpopularniejszych numerów tanecznych. Nie zapominajmy, że dopasowała kroki do jednych z najlepszych tancerzy w Bollywood, w tym do Tigera Shroff i Varuna.

„Niezależnie od tego jaką miłość i wdzięczność otrzymałam, przypisuje to odrobinie tańca, którą nauczyłam się podczas dorastania i Remowi, a także jego zespołowi, który skupił się na mnie podczas przygotowywania ABCD 2 i teraz, Street Dancer." - dodaje.

Shraddha, która liczy się na równi z Hrithikiem Roshanem, Shahidem Kapoorem, Varunem i Tigerem wśród najlepszych tancerzy w dzisiejszej branży, twierdzi, że choć stała się lepsza w swoich umiejętnościach, nigdy nie jest zadowolona z siebie i chce się doskonalić.

„Upewniam się, że cieszę się wszystkim co robię, ponieważ jest to jedyny sposób, aby zrobić wszystko, co kochasz.”

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1557395490.png