Svasti - 2019-01-12 17:17:58

Jacqueline Fernandez wyciąga pomocną dłoń, aby odbudować KeralaAktorka Jacqueline Fernandez pojedzie na tereny dotknięte powodzią, aby budować domy z NGO Habitat for Humanity India. Aktorka jest aktywnie zaangażowana w pomoc w odbudowie Kerali. W celu odbudowy Kerali po wielkich powodziach, które spustoszyły stan w zeszłym roku w sierpniu, Habitat for Humanity India rozpoczyna drugą edycję Jacqueline Builds, wyjątkową kampanię z udziałem aktorki. Kampania odbędzie się jutro, skupiając się na odbudowie domów, które zostały w całości lub częściowo uszkodzone przez powodzie.

Aktorka zamieściła film, w którym mówiła o odbudowie tego miejsca i o tym, jak ważne jest, aby wszyscy pomogli. Wysłała wideo i napisała:

"Moja ostatnia kompilacja z @habitat_india dla Chennai nie byłaby możliwa bez całej waszej miłości i wsparcia !! Chciałbym podziękować wszystkim, którzy wnieśli darowizny na pomoc tym, którzy w zeszłym roku zostali przesiedleni w Kerali! Nie mogę się doczekać, aby zgłosić się na ochotnika do budowania! Mam nadzieję, że zobaczę tam również pomocną dłoń! Datki wciąż są zbierane, link w moim bio @ habitat_india @ habitatforhumanity."

filmik z instagramahttp://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1547309640.jpg

hodowla psów rasowych www.aranzacja-wnetrz.net.pl www.laweta.biz.pl hotelzamek.com.pl noclegi w Kopalinie